Wpis z mikrobloga

Czy wam też znowu przestał działać ublock origin i pojawia się Wam blokada na #youtube "Blokady reklam naruszają warunki korzystania z YouTube"? Wcześniej pomagało wyczyszczenie i zaktualizowanie filtrów, tym razem bez żadnego skutku, usunęłam i zainstalowałam ponownie rozszerzenie - dalej nic. Macie jakieś pomysły? Lub ewentualnie inne alternatywne rozszerzenia? #ublock #ublockorigin #adblock
  • 65
  • Odpowiedz
@dmde nie mam pojęcia o czym #!$%@? z tymi reklamami. Bardzo mało oglądam tv a jak juz lecą reklamy to wtedy wyjaśniam takie planktony biedackie co okradają twórców i usługodawców
  • Odpowiedz
@Morf nie chodzi o sam fakt obejrzenia reklam. Reklamy zablokowane nie są wliczane w oglądalność i za zablokowane reklamy nie ma kasy dla twórców. To jest meritum ale widzę, że tego nie rozumeisz
  • Odpowiedz
@EmilioD3 ja dumny bym nie był ale przynajmniej z waszej perspektywy gra byłaby warta świeczki.
A tak to świętujecie sukces i cieszycie się z drobnego złodziejstwa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Notes: Ale wytłumacz nam, na czym polega nasze złodziejstwo. Ja cały czas argumentuje na czym polega twój derozwój, ale od Ciebie nie usłyszałem na czym polega nasze złodziejstwo, wytłumacz :)
  • Odpowiedz
nie chodzi o sam fakt obejrzenia reklam. Reklamy zablokowane nie są wliczane w oglądalność i za zablokowane reklamy nie ma kasy dla twórców. To jest meritum ale widzę, że tego nie rozumeisz


@Notes: Aha, czyli zezwalając na zamykanie oczu podczas emisji reklam i wyjście na kawę pozwalasz okradać reklamodawców (oni zapłacili żeby ktoś te reklamy obejrzał)! No nieładnie.

Straszna mam z Ciebie bekę p0laczku złodziejaszku cwaniaczku cebulaczku. Taki twój obraz.
  • Odpowiedz
@dmde przecież agencje zliczające oglądalność wliczają też moją sesję telewizyjną i nadawcą dostaje kasę od reklamodawców. W zależności od pory dnia i oglądalności mniejsza lub większa. To nie ma znaczenia czy gapie się w tv. Nie rozumiesz dalej czy nie chcesz zrozumieć złodziejaszku.. z resztą zachowujesz się jak pisowiec zarzucając mi to co sam praktykujesz. Typowy biedacki plankton umysłowy.

@EmilioD3 przecież napisałem. Blokując reklamy nie są one wliczane w oglądalność więc twórca
  • Odpowiedz
@Morf nie teoria z dupska tylko zasada jest prosta: usługa -> zapłata! Twoje złodziejskie geny tego nie rozumieją p0laczku
  • Odpowiedz
@Notes: A co mnie obchodzi to, że twórca nie dostaje z tego tytułu płatności? Zapłaciłem za Internet i korzystam z jego dóbr, obchodząc niekorzystne dla mnie reklamy swoim intelektem, lub nie wiedząc (mogłem kliknąć i zainstalować Origin nie znając jego przeznaczenia, to może należy mi się odszkodowanie z tego tytułu? :P). To, że nie umiem czytać to Twoja opinia na mój temat, zreszta nieprawdziwa, więc w tym momencie kłamiesz (uważaj bo
  • Odpowiedz
@Notes: to teraz odpowiedz sobie na pytanie czy twoje zachowanie jest moralne? Ktoś zapłacił za reklamę żeby do ciebie dotarła a ty jestes bezczelnym chamem i oszukujesz system. Masz gapić się w tv. Jeżeli ktoś nie chce żebym korzystał z jego usług to proszę sobie wprowadzić logowanie bo tak jest stworzony internet, że mam wpływ na to co dociera do mojego komputera. Złodziejaszku.
  • Odpowiedz
@Notes: Ale pójdę o krok dalej. Nawet gdybym nie zapłaciłbym za Internet, a po prostu posiadałbym umiejętności hakerskie na tyle dobre, że korzystałbym z Internetu za darmo, to nadal nie byłbym przestępcą. Bowiem wtedy płaciłbym swoimi umiejętnościami, czyli czasem poświęconym na naukę moich umiejętności(czas jest cenniejszy niz pieniadze). Niestety możesz nie zrozumieć tego ponieważ twoja dziedzina opiera się na pieniadzach i jesteś ograniczony przez nie (patrzysz tylko pod takim względem). Jeżeli
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: u mnie nie

edit: w brave najpierw wyczyściłem pamięć od ublock, potem na karcie z załadowanym yt wyczyściłem ciasteczka - wszystkie, ctrl + F5 i wszystko śmiga
  • Odpowiedz
@Notes: ale niby co kradniesz podczas oglądania youtube? xD Przez wszystkie lata adblock nikomu nie przeszkadzał i nagle jest zły dla twórców? Youtuberzy gówno zarabiają na reklamach i nigdy na nich nie zarabiali
  • Odpowiedz