Wpis z mikrobloga

Czy wam też znowu przestał działać ublock origin i pojawia się Wam blokada na #youtube "Blokady reklam naruszają warunki korzystania z YouTube"? Wcześniej pomagało wyczyszczenie i zaktualizowanie filtrów, tym razem bez żadnego skutku, usunęłam i zainstalowałam ponownie rozszerzenie - dalej nic. Macie jakieś pomysły? Lub ewentualnie inne alternatywne rozszerzenia? #ublock #ublockorigin #adblock
  • 65
@Moritia to może przenieście się na inne serwisy z darmowym kontentem bez reklam jak wam to tak bardzo przeszkadza ;) albo zapłaćcie za czyjeś usługi - jak nie wykupieniem premium tak ogladaniem reklam.
Takie zachowanie jak wasze to zwykłe złodziejstwo.
Jakbyście wy świadczyli komuś jakieś usługi o ktoś by was tak okradał to by was krew zalała ze złości. Moralność Kalego
@Kali_Fat: Brave tak ja i np. Opera działają na silniku chromium. Jest jeszcze kilka przeglądarek zrobione pod ten silnik. Zalecam powolne przerzucanie się na Firefoxa/Edge/albo coś innego.
Takie zachowanie jak wasze to zwykłe złodziejstwo.

Jakbyście wy świadczyli komuś jakieś usługi o ktoś by was tak okradał to by was krew zalała ze złości. Moralność Kalego


@Notes: złodziejstwo to jest branie kasy za YT premium żebym potem jeszcze musiał oglądać sponsorowane wstawki w filmach.
Za darmo mam wyższy poziom usług niż płacąc bo ublock i sponsorblock wycinają reklamy od YT oraz od twórców.
Dopoki płatna usługa będzie miała niższa
@Morf ale wiesz, że nikt ci nie każe oglądać?
Wiesz czemu twórcy dają reklamy? Bo wbrew pozorom tworzenie materiałów na yt sporo kosztuje. Jeśli nie pasuje ci taki układ to przestań oglądać. Twórca odczuje spadek widzów to przestanie nagrywać albo przestanie dawać reklamy ;) Wolny rynek kolego! A celowe blokowanie reklam to złodziejstwo i tyle ;)