Wpis z mikrobloga

Czy wam też znowu przestał działać ublock origin i pojawia się Wam blokada na #youtube "Blokady reklam naruszają warunki korzystania z YouTube"? Wcześniej pomagało wyczyszczenie i zaktualizowanie filtrów, tym razem bez żadnego skutku, usunęłam i zainstalowałam ponownie rozszerzenie - dalej nic. Macie jakieś pomysły? Lub ewentualnie inne alternatywne rozszerzenia? #ublock #ublockorigin #adblock
  • 65
  • Odpowiedz
@Notes:Jak najbardziej to wolny rynek. Celowe blokowanie reklam to przejaw ludzkiej inteligencji i rozwoju. To tez wolny rynek a nie złodziejstwo. Na jakiej podstawie twierdzisz, że to złodziejstwo, na takiej że kupiłeś premium za pieniądze i poddałeś sie zniewoleniu/derozwojowi? :D
  • Odpowiedz
Aktualizacja filtrów + usunięcie plików cookies z YT i Googla.


@JimmyMcGill: Dzięki Mireczku. Działa! Dodam tylko, że u mnie potrzebne było dodatkowo ponowne uruchomienie Chroma.
  • Odpowiedz
@szperacz Dodam tylko, że YT tak się nie podoba ublock że może być to rzecz która trzeba robić raz na kilka dni, jak się ten komunikat pojawi (przynajmniej w moim wypadku), ale jakieś rozwiązanie to jest.
  • Odpowiedz
@Notes: wyjście na sranie w trakcie trwania reklam to złodziejstwo i #!$%@?ństwo, taka osoba jest zwykłym #!$%@? i #!$%@?, mam nadzieję, że masz nocnik zawsze, obok łóżka. Jak nie zdążysz przeczytać banera reklamowego przy drodze, to mam nadzieję, że się zawsze zatrzymujesz? Inaczej jesteś ZŁODZIEJEM.
  • Odpowiedz
@dmde @EmilioD3 oho! Złodzieje oburzają się, że nazywa się ich po imieniu XD
Czego nie rozumiecie w prostej relacji? Usługa -> opłata! Nie chcesz płacić to nie oglądaj.
Na basen miejski czy do kina też wchodzisz przez płot albo przez okno w toalecie?
Najlepsze jest to, że uważacie się za ostanich sprawiedliwych a jesteście zwykłymi drobnymi złodziejaszkami-cwaniaczkami. Patrzcie p0laka! Oszukał system dzięki adblokerowi
  • Odpowiedz
Wiesz czemu twórcy dają reklamy? Bo wbrew pozorom tworzenie materiałów na yt sporo kosztuje.


@Notes: Przeciez oni #!$%@? z tych reklam dostają xD szczególnie w Polsce
  • Odpowiedz
@LamajHarma dlatego sprawiedliwie #!$%@? im jeszcze więcej poprzez blokery reklam XD super logika XD dej mnie bo mnie się ten świat bez płacenia za usługi po prostu należy
  • Odpowiedz
ale wiesz, że nikt ci nie każe oglądać?


@Notes: tak, wiem.

Wiesz czemu twórcy dają reklamy? Bo wbrew pozorom tworzenie materiałów na yt sporo kosztuje.


@Notes: No co ty nie powiesz XD Rozwiązań jest wiele, mogliby np robić materiały bez reklam dla osób które wspierają ich w serwisach w stylu Patronite, albo przenieść całe finansowanie na społeczność jak np https://patronite.pl/dzialzagraniczny koleś dostaje 70 patyków miesięcznie i nie umieszcza żadnych reklam.
  • Odpowiedz
to może przenieście się na inne serwisy z darmowym kontentem bez reklam jak wam to tak bardzo przeszkadza ;) albo zapłaćcie za czyjeś usługi - jak nie wykupieniem premium tak ogladaniem reklam.

Takie zachowanie jak wasze to zwykłe złodziejstwo.

Jakbyście wy świadczyli komuś jakieś usługi o ktoś by was tak okradał to by was krew zalała ze złości. Moralność Kalego


@Notes: Nie da się, bo korzystając z pieniędzy które mieli z
  • Odpowiedz
@Notes: Heh to Ty powninieneś się oburzyc, że ktos Cie nazywa derozwojem, a to akurat trafny argument, ponieważ zapłacić to najprostsza rzecz, ale uniknąć tego dzieki umysłowi to sztuka, dlatego tego nie rozumiesz. Natomiast nadal nie rozumiem dlaczego nazywasz nas złodziejami? Gdzie tu kradzież? Korzystamy z własnego intelektu.
  • Odpowiedz
@LamajHarma no tak - zawsze można kraść. Gdyby to jeszcze były jakieś miliony a wy jesteście złodziejami którzy kradną drobne kwoty ;)
Ale to typowo p0lskie kraść z internetu muzykę, filmy, gry… tezymajnsie tam patolu bez pieniędzy

@Werdna najwidoczniej usługi były dobrej jakości ;) za jakość też trzeba zapalacic.

@Morf ale ja wam nie mówię nic o oglądaniu reklam. Samo to czy są skuteczne i kupicie reklamowany produkt to już inna bajka.
  • Odpowiedz
@Notes: przyznaj się chamie, że wychodzisz szczać, w trakcie trwania reklam xD jesteś zwyczajnym ZŁODZIEJEM! Dodatkowo nie masz moralnej odwagi przyznać tego przed samym sobą. Uparłeś się, że blokowanie reklam to złodziejstwo, ale swoje widzimisię już sobie tępym móżdżkiem jakoś tłumaczysz:D to jest dopiero obłuda.
  • Odpowiedz
@EmilioD3 XD to skorzystaj z własnego intelektu przy następnych zakupach w markecie złodzieju. Wynieś zakupy na weekend i nie płać za nie ;) zobaczymy czy policja zaakceptuje tłumaczenie że jesteś zwykłym prostym cwaniaczkiem (a sorki - korzystasz z intelektu) czy jednak będziesz pospolitym złodziejaszkiem xd

Może skosztuj z intelektu i zapracuj na pieniądze dzięki którym zapłacisz za interesujące cię uslugi i produkty.

Straszna mam z was beke p0laczki złodziejaszki cwaniaczki cebulaczki. Taki
  • Odpowiedz
Przecież można odpalić reklamy na yt i wyjść na siku tak samo jak robisz to w tv…


@Notes: Czyli mogę nie oglądać reklam poprzez zamknięcie oczu albo wyjście na siku ale nie mogę nie oglądać reklam poprzez zainstalowanie adblocka? XDDD Zajebista logika.

Patronite to też dobre rozwiązanie ;) a kto będzie płacił na przykład za serwery yt albo obsługę klienta? Twórcy podzielą się z patronite?


@Notes: za 70k miesięcznie jesteś
  • Odpowiedz