Wpis z mikrobloga

0 par na Badoo i 2 na tinder - przy czym nie odpisują w WAWA po 36h to chyba its over dla chłopa i morda poniżej przeciętnej

Jak w największym miescie w Polsce nie da się znaleźć kogoś chętnego na spotkanie to chyba its over and never began

Znajomych nie mam po przeprowadzce.
W pracy same chłopy.
Na mieście nie zagadasz bo będziesz jak creep z ryjem średnim/poniżej średniej.
Na apkach nie ma szans.

No nie da się chyba ¯_(ツ)_/¯
Już nawet nie chodzi o spuszczenie z krzyża, tylko pójść z jakąś baba na spacer i pogadać się nawet nie da.

#blackpill #przegryw #badoo #tinder
  • 20
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: pomysł jeszcze o szybkich randkach. Kiedyś ktoś pisał że są takie szybkie randki dla katolików. Tam pewno jakąś szara myszkę znajdziesz. Ja też spróbuje na te szybkie randki pójść i zobaczyć może coś wyjdzie
  • Odpowiedz
  • 1
@Geralt678
A mi się pisać nie chce
Poszedłbym na spacer i pogadał.
Nie chce mi się też siedzieć w kawiarni czy knajpie jak z kijem w dupie.
Chce normalności po prostu
No ale chyba niczego wymagać nie mogę z tego co widzę
  • Odpowiedz
@onomatopejusz @DFWAFDS dokladnie jak napisal @CloudSpanner - zobaczcie tag #duszpasterskieopowiesci i przestancie kołpowac, ze tam sa inne kobiety niz w klubach czy na tinderze. Naprawde wierzycie w to, ze istnieje jakies specjalne miejsce, które przyciaga kobiety lecace na

- krasnoludkow (wzrost ponizej 180 cm)
- ponizej przecietnych z ryja
- z czterocyfrowymi zarobkami
- introwertykow (imprezowanie rzadziej niz 3 razy w tygodniu)?
  • Odpowiedz
@Geralt678: ale tak jak ja zauważyłem na zdjęcia zwykłego czada też nie dostaje się tak dużo likeów i też ghostują na ich zdjęcie bo mają jeszcze lepszych czadów. One są za tępe żeby zobaczyć że to niezweryfikowany profil. Tylko leci od czada do czada.
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: grupki katolickie to głównie samotne matki po 30tce, które szukają beciaka. Są jeszcze oazy- ale to dla młodych chyba do 25 lat. Jednak tam szare myszki i tak lecą na młodość i wygląd oskarski co najmniej.
Na badoo itp to już dawno odrzucają typiary 2/10 z niepełnosprawnością, bo zawsze się jakiś chad albo oskarek z dynaminą znajdzie chętny chociaż na krótką relację, a pasztety ulane 3/10 z brzydkim ryjem i
  • Odpowiedz
@szczeki32: Kumple robili patent w Pijalniach, że zamawiali na pół baru kamikadze i zawsze jakieś cipcie chciały zrobić sobie zdjęcie z kielonami, że niby one tak zamawiają, potem gadka, bajerka i do zaproszenie do klubu potańczyć.
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: Miras kompletnie się nie przejmuj z brakiem dopasować. Badoo to ściek ja tam miałem zawsze 0, trzeba pewnie te reklamy oglądać, albo zagadywać jakoś, jak już coś wpadało to sam ściek (dosłownie).

Jak nie masz z kim wyjść na miasto to pisz, jestem z innego miasta, ale do Teatro Cubano mogę zawsze wpaść potańczyć, bo u mnie w Lubelskim ścieku to nie ma opcji.
  • Odpowiedz