Wpis z mikrobloga

Chciałbym bardzo pochwalić firmę Targus. Po ponad 5 latach użytkowania plecaka CN600, zniszczyła mi się górna podszewka (widać na zdjęciach), napisałem maila do supportu wraz ze zdjęciami, poprosili o podesłanie wyciętej metki ze zniszczonego plecaka (nie miałem paragonu) na ich adres (Wielka Brytania), po 3 dniach kurier przywiózł całkiem nowy plecak.Super sprawa.

zdjęcia: http://imgur.com/a/RzZGv

Od razu wspomnę o naszej pieknej poczcie - wysyłka zwykłej koperty wraz z metką do Wielkiej Brytanii kosztowała mnie 16zł (nie da rady taniej), podobno przed podwyżkami można było wysłać list za ok. 10 zł.

#reklamacja #reklamacje #targus #plecaki #pocztapolska
  • 20
@4r73k: (#) mam wrażenie, że to miejsce często się drze w plecakach. no i dużo czasu minęło. jakaś 10letnia gwarancja czy coś? wiedziałeś, że wyślą nowy jak pisałeś do nich?
@4r73k: @semperfidelis: #polakicebulaki

#logitechpolskacwel:

Wystąpił u mnie powszechnie znany problem z klawiaturą K350. Ludziki na zagranicznych forach pisali, że po e-mailu przysyłali im nowe klawiatury. Logitech polska każe się bawić w całą #!$%@?ą procedurę reklamacyjną, a mnie się nie chce z tym bawić, bo kupiłem na allegro. Nigdy więcej zakupów sprzętu elektronicznego na allegro (prawdopodobnie jakaś wycofana partia, bo bez oryginalnego opakowania, ale z oryginalnymi foliami ochronnymi na błyszczących
ten plecak to coś najlepszego co mi się zdarzyło w życiu, jest ta więź pomiędzy użytkownikami - mijasz na ulicy kogoś z targusem i wiesz, że to "gość"
Według mnie największą ich wadą jest to, że są rozpoznawalne. Więc potencjalny złodziej może obstawiać, że w plecaku mamy laptopa.
@4r73k: (#) dobrze wiedzieć. powinni zrobić gdzieś spis takich firm, byłabym stałą klientką jesli znalazłby się babski asortyment. drogi plecak był?

@SamiecAlfa: (#) bo u nas są janusze biznesu które zrobią 10 zdjęć jednej klawiaturze i wyślą jako 10 różnych i nie raz się czyta na mirko o tym żeby zaoszczędzić na czym się da.

@dyniox: (#) między kobietami mijającymi się na ulicy w tych samych butach też jest
@4r73k: ja nie wiedziałem, ze to jest popularna firma, kupiłem jedyny z brzegu, bo potrzebowałem na pierwszego laptopa - tylko taki był w euro rtv i służy do dzisiaj to już dobre kilka lat.
@parasolki: Ale ja im już w pierwszym mailu wysłałem zdjęcia naklejki, na której jest wiele różnych numerów, w tym nr produktu i dodałem, że jak trzeba, to mogę nawet nakręcić filmik i przesłać (bo wada ujawnia się naprzemiennym miganiem diody na czerwono i zielono, no ale nie, mam im wysłać na swój koszt z dowodem zakupu, którego pewnie nie mam, ale nawet nie chce mi się szukać pudełka, bo mam dużo
@SamiecAlfa: (#) ja mam ich myszkę i innej firmy bym nie mogła kupić. nawet jak kupiłam inną to się zamieniłam zaraz z niebieskim paskiem na logitecha bo się dziwnie czułam. póki co do czynienia z reklamacjami u nich nie miałam, ale z tego co obserwuję to w wielu firmach zadomowionych już w Polsce są jaja z reklamacją niesamowite.
@parasolki: Ja też mam myszkę Logitech i lepszej w życiu nie miałem, ale kupiona w MediaExpert za 200 zł. BTW: Patrzę na allegro i widzę, że same #januszebiznesu, bo niektórzy krzyczą za nią nawet 357 worków cebuli (LOL).

Firma bardzo zacna, mogę tylko chwalić, ale zagranico wymieniają wadliwe klawisze od ręki, albo przynajmniej door-to-door, a polski dystrybutor zwyczajnie w #!$%@? sobie leci.
@SamiecAlfa: (#) ta co ja mam to taka najzwyklejsza, za 60zł chyba nowa by była. brakuje mi z dwóch przycisków dodatkowych no i rolka już niedomaga i klika raz na 5 naciśnięć, albo ja siły nie mam D: