Wpis z mikrobloga

Mirki drogie,mój telefon się zużył (Xperia Neo V) i staram się wybrać coś nowego, ale wybór jest tak duży, że nie wiem na co zwracać uwagę. Szukam telefonu do max. 800 zł (nowego, bo wolę sobie odpisać VAT), służącego głównie do internetów, czasem czytania pdf'ów, GPS też się przydaje i oczywiście ma służyć do dzwonienia i być niezawodny :) Przydałyby się znośny aparat. Na moim obecnym telefonie nie byłam w stanie zainstalować praktycznie żadnej aplikacji, bo było za mało pamięci. Czy możecie mi pomóc w wyborze?

#telefony #cokupic
  • 6
@Miniaa: Dołóż drugie tyle i bierz LG G2. Ja sobie kupiłem właśnie i jestem zadowolony. Będą Ci gadać, że jest duży, ale po coś masz te ręce prawda? Pamięci Ci prędko nie zabraknie, jak weźmiesz 32GB, RAM i procesor jak z cybernetycznego nieba, ekran FullHD i dwie diodki powiadomień. Czaisz to? Jak odwrócisz ekranem do dołu, to dioda z tyłu pokaże, że coś się stało, a nie jak w tych słabych
@Miniaa: Ta Motorola jest super, bardzo polecam, być może najlepszy w tej klasie cenowej. Ale zobacz sobie zdjęcia z aparatu, czy jakość Ci odpowiada. Dodatkowym plusem jest darmowe 50gb na Google Drive przez 2 lata :)