Wpis z mikrobloga

Potrzebuję rady. Mam dylemat jak najlepiej zrobić łazienkę na tym rzucie. Już zdecydowałem, że przeżyje drzwi, żeby po prawej stronie mieścić szeroka kabinę prysznicową z przeszkolenie od ściany do ściany.

Podobno idealnie jest jak na wejściu do takiej łazienki jest umywalka i lustro, a nie kibel.

Ale pytanie czy opłaca mi się robić dodatkowa zabudowę, żeby przenieść rurę fi 110 z miejsca gdzie na rzucie jest wc, czy zostawić tam wc i umywalkę dać tam gdzie pralka, która będę miał w pomieszczeniu przeznaczonym na pralnie.

W komentarzu dam zdjęcie jak to wygląda w rzeczywistości.

Wszelkie rafy mile widziane.

#lazienka #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remontujzwykopem
PanLodowegoOgrodu - Potrzebuję rady. Mam dylemat jak najlepiej zrobić łazienkę na tym...

źródło: 34c40735ab714611ab4fc78380fbc73b

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
kabinę prysznicową z przeszkolenie od ściany do ściany


@PanLodowegoOgrodu: tylko na drzwi do łazienki to dużo nie wydawaj pieniędzy bo trzeba je będzie co kilka miesięcy wymieniać ;)

a co do kibelka to zrób tak żeby było wygodniej i praktyczniej zamiat robic według wielkiej ksiegi dizajnu
  • Odpowiedz
@Nethiu niestety sprawdzałem to dzisiaj z hydraulikiem, który robił te instalacje dla dewelopera i niestety nie ma tam miejsca.. Wentylacja jeszcze idzie i kanaliza z dolnych mieszkań (jestem na samej górze)
@who_cares2 o to chodzi
@Wychwalany nie przesadzałbym z tymi drzwiami

Tak szczerze, to mega mi się podoba to co jest tutaj na dole, ale to nie będzie łatwa realizacja. A jak zrobię płytki wielkoformatowe, to już w ogóle będzie ciężko.

Ech
PanLodowegoOgrodu - @Nethiu niestety sprawdzałem to dzisiaj z hydraulikiem, który rob...

źródło: 536d488429fa4f2a916698fe26963fc1

Pobierz
  • Odpowiedz