Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @mickpl Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że nieruchomosci będa w końcu spadac. Chciałem wziąć kredyt przy niskich stopach i małych cenach mieszkań, później chciałem skorzystać z BK2%... Zaoszczędzone pieniądze miały iść na zakup wymarzonego bitcoina. Wydałem łącznie 100 tys na wynajem... Jestem na ten moment ponad 400 tys w plecy bo o tyle wszystko podrożało... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#nieruchomosci #gielda #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
@janncrs: Myślę że mick to zwykły debil, ciężko będzie cokolwiek ugrać w sądzie przeciwko niedorozwojowi. Mimo wszystko szerzenie tych wysrywów które wypisywał powinno na pewno grozić permanentnym banem. Część ludzi, tak jak ty, na pewno dało się zwieść jego pseudotechnicznej wyssanej z palca analizie. I osobiście też żałuję że w ogóle wchodziłem na tag nieruchomości i posty z jego udziałem. Z fartem.
  • Odpowiedz