Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji

To, że Ruch Narodowy ostatecznie jest na smyczy PiS obstawiałem jeszcze w czasach kiedy nie byli w Konfedeencji
Ale to z jaką pasją Bosak teraz broni PiSu nawet mnie zaskoczyło. To już jest poziom płaszczenia się i samoponizenia level Duda.
Mógł milczeć a wybrał obronę PiS. Ostatecznie to wywracanie stolika, chęć rozliczeń czy PiS po jednej zło okazało się ściema (zero zaskoczenia). Ciekawi mnie bardziej ilu wyborców Konfy to ostatecznie kryptopisowcy. #polityka
  • 20
Ciekawi mnie bardziej ilu wyborców Konfy to ostatecznie kryptopisowcy.


@Variv: biorac pod uwage ze skrzydlo wolnosciowe zostalo de facto uciete, przez wywalenie korwina, to powiedzialbym ze sporo
@Variv: może nie do końca chcą bronić PIS, ale na pewno chcą coś z tej afery dla siebie - oni są tacy antysystemowi, że PO I PIS TO JEDNO ZŁO PAMIĘTAJCIE! Poza tym uważam, że Konfederacja powinna zostać zniszczona!
@Variv: no właśnie nie. Od rozwalenia TVP uchwała która okazała się nielegalna po wsadzanie Wąsika do więzienia. Wszystko wskazuje na to że te sprawy były niezgodne z prawem. I mówią o tym prawnicy. Oczywiście oprócz tych kilku etatowych zapraszanych do TVN 3 razy dziennie.
@radekd111 Standard w konfie, jeden mówi jedno, drugi mówi drugie. Wyborca może sobie wygrać kogo słucha - dzięki temu uderzają w szerszym elektorat:)
@Variv: jeśli ktoś jest na tyle młody, że nie pamięta w jakich kręgach obracał się Bosak, to wystarczy przeczytać jego życiorys na wiki.

Bosak przez lata był przydupasem Winnickiego i Giertycha, był w LPR, koalicjantem PiS, siedział w TVP za rządów PiS, ekonomicznie i światopoglądowo nie różni się od pisowców niczym.

Bosak nie jest w pisie tylko i wyłącznie dlatego, bo PiS go nie chciał, albo grałby tam drugie skrzypce. Ten
@Variv: dokładnie o to chodzi. Za 4 lata gdy z PiSu zostanie strzęp, a narracja zagoni ich wyborców do oblężonej twierdzy 2.0, to na kogo zaglosuja? Już nie ma ograniczenia że nic nie może być bardziej na prawo od PiS. Typ z 9 calowym gwoździem w mózgu jako jedyny odrobił lekcje z przegranych wyborów i wymienia kucy na pisowcow.
@Variv: i kryptogeje.

choć tu akurat nie wnikam, jak się kochają to #!$%@? z nimi.


@dos_badass: ale trzeba wnikać, bo problem z kryptogejami jest taki, że robią pod górkę 'swoim' czyli gejom, lesbijkom i biseksualnym.
Gdyby się przyznali i działali na rzecz mniejszości - to wtedy można przyklasnąć i wspierać ich w działaniach - a tak to trzeba tępić jak szkodniki.
@Variv: wątpię czy polityczni liderzy PiS będą w stanie cokolwiek złożyć z aresztów i grobów. Jak nie za 4 lata to za 8. Mamy teraz powtórkę z 2007 gdy elektoratem PiS zaczyna się gardzić, a to akurat ci ludzie zapamiętają. Wtedy Bosak, ostatni sprawiedliwy na białym koniu wejdzie by 'odzyskać godność' tych ludzi. Unia trochę przegina i nawet w Niemczech do głosu dochodzi afd, do 2030 może być że konfa to