Wpis z mikrobloga

Kiedy między dwojgiem osób dojdzie do zbliżenia, do którego nie mają prawa, często zaczynają patrzeć na siebie inaczej. Chłopiec nieraz odkrywa, że znacznie przygasło jego uczucie, a nawet że dziewczyna nie jest aż tak atrakcyjna. Ona zaś może się czuć wykorzystana. Przypomnij sobie doniesienie biblijne o młodym Amnonie, który usychał z miłości do dziewicy imieniem Tamar. Ale gdy ją posiadł, „poczuł do niej bardzo wielką nienawiść” (2 Samuela 13:15).
Czegoś podobnego doświadczyła Maria. Oto, czym skończyło się dla niej obcowanie fizyczne: „Nienawidziłam siebie (za swą słabość) i nienawidziłam mojego chłopca” — przyznała. „Współżycie, które miało nas zbliżyć, właściwie przerwało naszą znajomość. Nie chciałam go więcej widzieć na oczy”. Faktycznie, stosunek przedmałżeński oznacza przekroczenie pewnej granicy, spoza której nie ma powrotu!
z fartem
  • 47
  • 0
@casterix: Normalne wybrane przeze mnie osobiście ciekawe fragmenty takiej lektury którą dostałem z 10 lat temu od dziewczyny mojego przyjaciela bo mówiła, że ja mam na niego zły wpływ i mi dala właśnie taką książkę ciekawą, a ja wtedy nie miałem czasu ani głowy żeby ją przeczytać to teraz przeczytałem, bardzo fajna sprawa, mi się podoba, szkoda tylko, że od drugiego Tomu rozpocząłem, ale jak nie zapomnę i będzie mi się
Hissis - @casterix: Normalne wybrane przeze mnie osobiście ciekawe fragmenty takiej l...

źródło: exx1vn

Pobierz
  • 2
@ShooleR: to nie jest nic szkodliwego, szkodliwe mogą być dla Ciebie za to takie Twoje komentarze głupkowate, nienawistne, hejterskie, siejące kult szatana na internecie
z fartem

@casterix: O, a masz może pierwszy Tom tych pytań młodych ludzi? Albo coś ogólnie z tych serii poradników życiowych praktycznych takich, bo jak Ty i tak nie potrzebujesz już z tego co piszesz, to akurat ja bym chętnie skorzystał, Ja tam nie mam uprzedzeń
@Hissis: już Co streszczam mordo.

Nie pij nie pal nie ćpaj nie wal konia. Nie rozmawiaj najlepiej z nikim spoza zboru jak nie musisz.

Nie zapomnij o datkach i głoszeniu wiary przez stanie z ulotkami albo krążenie po domach tak przynajmniej po 20h tygodniowo.

Jakbyś zachorował to nie przyjmuj transfuzji, najwyżej umrzesz.

Poruchasz po ślubie, jak będziesz miał dzieci i któreś nie będzie podielalo tych przekonań to #!$%@? je z domu.
  • 0
@Leniek: bardzo podoba mi się takie środowisko i widziałbym w nim siebie w roli lisa w kurniku, dzisiaj będę się kontaktował chyba z nimi w sprawie tej książki co bardzo chciałbym uzyskać, bo znalazłem informacje na stronie, że w sprawie fizycznych egzemplarzy można się kontaktować z jakimś Biurem Oddziałów, to nie omieszkam się skontaktować oczywiście i próbować normalnie na krzywy ryj za darmo wyciągnąć od nich te lekturę
z fartem
  • 0
@Ucho1899: Ale co Ty sobie gburze robisz jaja z Pisma Świętego? Ty chyba dawno nie byłeś porządnie zewangelizowany mi się wydaje i usilnie się o to starasz w tej chwili
z fartem
w nim siebie w roli lisa w kurniku


@Hissis: polecam wyposzczone malolaty ze zboru całkiem fajnie sie prują.

Wygoogluj sobie gdzie jest najblizszy zbór SJ, szukaj też pod haslem sala królestwa swiadkow jechowy.

Wysla Ci dowolna ilosc makulatury albo i osobiscie doręczą.

Jak chcesz na grubo polecieć to w okolicy wielkanocy robią taka wielka imprezę nazywana pamiątką. Odwiedz ich, #!$%@? śmiało lyka z kielicha i chleba tez se dziabnij
@Hissis wiedziałem po tym podpisie i waleniu konia do kiboli i troglodyckich wypowiedziach że to debil ale kurde jeszcze jakieś dogmatyczne podejście do biblii i świadek jehowy ? xD no #!$%@? #!$%@?. Wszystko jest teraz jasne
@Hissis: a mordo w ogóle jak bedziesz grzeczny i zostaniesz starszym w zborze to mozesz sobie na luzie też malolaty macać czy tam wypytywać jak na procesie o ktywnosci seksualne. Normalnie jak w Watykanie tylko publicznie nie bedziesz sie z pedofilia kojarzył
@Hissis podrzuć lepiej tekst ze starego testamentu, który opowiada o niewiernej żonie, która była gwalcona przez całą noc, a następnie jej rozczlonkowane cialo, zostało przesłane pocztexem do innych miejscowości. A nie wrzucasz jakieś fragmenty dla lamusów
  • 0
polecam wyposzczone malolaty ze zboru całkiem fajnie sie prują.


@Leniek: A to wiele różnych historii słyszałem o ekscesach związanych właśnie z maniurkami ze zborów, tam starzy podobno konkretnymi furiatami są i dantejskie sceny się wyprawiają jak mają podejrzenia odnośnie córek, a jak pewne informacje to w ogóle już wtedy zachowują się jakby walczyli o przetrwanie w dżungli, żeby te szatanicę ze swojego życia wymazać xD
No mam w zasięgu dwóch kilometrów
@Hissis: no normalnie przychodzisz i grzecznie sluchasz opium dla ludu, tam sami do Ciebie podejda i sie Tobą zainteresuja i zaopiekują, tylko pytan nie zadawaj bo to niemile widziane, no i z uzywkami musisz sie kryc jak przed matka w gimnazjum