Wpis z mikrobloga

@jonzi: Już trochę kupiłem, ale zastanawiam się nad większą ilością. Powiedzmy zaokrąglając w górę że mają teraz obrót 250BTC dziennie (patrząc na główną stronę). Opłaty to 0,18%, trudno mi na szybko oszacować koszty wypłat, ale niech będzie łącznie 0,20% - to daje dziennie 0,5 BTC, tygodniowo 3,5 BTC. Kupujemy 1 paczkę tych CRS czyli 10 tys. za jakieś 350 zł teraz, to daje nam 0,1 promila od zysków czyli od tych
  • Odpowiedz
@plazmat: Ja też wchodzę, wystarczy popatrzeć jak szybko zeszły te po 1800 sat. Gdybyśmy się bali spadku wartości BTC to byśmy w ogóle w tym nie siedzieli :)
  • Odpowiedz
@jonzi: Dokładnie. Zobaczy się po pierwszej wypłacie jeszcze jak to wygląda, bo mogą być jakiejś kruczki. W każdym razie niby sprzedali 60% inwestorowi, jak rozumiem 60 mln z tych 100 mln CRS dostał inwestor za 500 tys. dolarów, więc wg moich wyliczeń inwestor kupował po 1320 satoshi.
  • Odpowiedz
@jonzi: jeszcze jedno spostrzeżenie, inwestor 60% - 60 mln, na giełdę rzucili 15 mln (1 mln na 1800, 2 na 1850, 3 na 1900, 4 na 1950 i 5 na 2000), czyli sobie zostawili 25 % :)
  • Odpowiedz
@plazmat: Z tego co zrozumiałem to już jutro będą pierwsze wypłaty. "every week on Sunday". Czy do volume z głównej liczą się też withdraws?
  • Odpowiedz
@jonzi: Może tak specjalnie zrobili, wrzutka w sobotę, w niedzielę ludzie na forach zaczną zachwalać jak to dostali pierwszą wypłatę i zaraz się te 15 mln sprzeda. Na głównej myślę, że tylko obrót. Kupiłem za 0,5 BTC i na tym na razie kończę, zobaczymy jak to się będzie rozwijać.
  • Odpowiedz
@wodzu91: musisz wziąć pod uwagę jeszcze, że trzymając je otrzymujesz twarde BTC, nie jakieś zmintowane minty, które mogą chodzić po 1 litoshi, ale BTC, co nie zmienia faktu, że możesz mieć rację, bo gdzie zaczynają się kryptowaluty tam kończy się logika
  • Odpowiedz