Wpis z mikrobloga

  • 2
@beer_man: Uwielbiam jego stare płyty, z czego ,,jestem smutny" to chyba zestaw moich ulubionych piosenek od niego, a niestety to że już nie było typowo o ruchaniu świń, to miało mniejsze zainteresowanie i w nowej płycie znowu spermą rzucał xD

Jakieś to takieś nijakie

Ja na dodatek autotuna nie znoszę

Ale przyznać muszę, że Gospiego się nie wyprę. To, że podpisuje każdą płytę to skarb narodowy.
Kiedyś mi dzban wrzucił rodzynki
  • 0
@beer_man: XDDD

żeby oddał komuś kogo nie lubię

kekłam xDDDD

Jeśli masz dalej płytę, to pamiętaj że się nie lubimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może jak nowsze płyty, to już za dużo roboty miał i nie miał jak podpisywać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja tej najnowszej nie kupiłam

Gospi superancki jest, miałam go kiedyś na snapie to mi kilka śmiesznych, spersonalizowanych snapków wysłał,
  • 1
@beer_man: To w sumie jak sie wymieniamy historiami to tez mam jedna smieszna

Jeszcze na starym koncie na fb, napisalam do niego by mi podeslal tekst do ,,Pycha", bo powiedzialam, ze chce sie dograc i zrobic konkurs kto bedzie szybciej rapowal
To mi wyslal tekst w ktorym doslownie kazde slowo mialo blad ortograficzny XD
No smialam sie z #!$%@? wtedy, bo musialam poprawiac zeby zrozumiec xD

Wtedy jeszcze nie bylo nigdzie
@Wrrronika: Dałem ziomkowi co go lubi z zastrzeżeniem, że ma coś mu jednak za to na konto przelać, ale ile tam uważa :) Ale jak chcesz to mogę Ci swoją wysłać za koszt przesyłki bo i tak słucham na spotify czy YT jak coś, więc fizyczny nośnik mi nie potrzebny, a kupiłem tylko po to żeby go wesprzeć.
  • 0
@beer_man: co za dobry czlowiek z Ciebie

A mowimy o najnowszej plytce?

Ja szczerze mowiac nie slucham nigdzie indziej muzyki niz przez telefon, ale jakos kolekcjonersko lubie je miec u siebie

A gdzies jakis urywek wywiadu widzialam ze podobno mocnych dragow nie bral i to tez taka jakby persona jego, ale co innego w mediach, co innego w zyciu ¯\(ツ)/¯
@Wrrronika: U winiego był wywiad. Tak mówię o najnowszej, nie pamiętam tytułu, ale jak coś to odezwij się jutro prv, w sumie to jeszcze się zastanowię, ale z drugiej strony to i tak wiem że będzie mi tylko zalegać.
@beer_man: hmm w zeszłym roku postawiłem folie + małą szklarnię dla roślin, nawiozłem gleby i teraz myślę co zasiać na wiosnę. plan na ten rok to budowa wędzarni i pieca do pizzy, więc jakieś papryczki znalazłyby zastosowanie :D
@Wrrronika @beer_man: Potwierdzam, byłem tym kolegą. Stratny na tym nie wyszedł xd

Szkoda tylko, że koncertów praktycznie nie gra ;/ kiedyś do niego napisałem, i prócz jakichś okazjonalnych występów w baru janusza w kieleckim, czy gdzieś pod giżyckiem, to gra głównie na wieczorach kawalerskich i innych imprezach tego typu. Brał za to wtedy ok. 2k, no a niestety ale wśród znajomych to dość małym zainteresowaniem się cieszy. Sporo osób kojarzy helikopter/hyc