Wpis z mikrobloga

Problemy julek na pewnej grupie chłop 170cm chudy z dobra pracą,samochodem i mieszkaniem jej już nie imponuje pewnie chciałaby przemocowca narcystycznego chada co czasem ją zdradzi i przypyerdoli liścia i zwyzywa cóż takie czasy, hajsem i zaradnością jak widać nie kupisz szczerego pożądania DIE NATUR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Hejka, jakiś czas temu poznałam świetnego chłopaka lat 27, sama mam 24 lata i od parunastu miesięcy jesteśmy w związku. Lada moment kończę studia. Zaimponował mi tym że pomimo że jest z biednej rodziny to skończył trudny i wymagający kierunek, ma dobrą pracę ze świetnymi zarobkami, służbowe auto i własne M3 (z tego co wiem to za rok skończy za nie spłacać kredyt)
Dąży on do lepszego życia niż jego rodzice mają i to jest mega
Związek z nim jest dla mnie nie ukrywam bardzo wygodny - nie muszę płacić za wynajem (dawniej mieszkałam w akademiku bo na nic więcej nie było mnie stać) teraz muszę jedynie mu się do czynszu i rachunków dorzucić, pieniądze te same co za akademik a standard niebo a ziemia. Zabiera mnie na zagranicze wakacje parę razy do roku, mam z nim zdecydowania wyższy standard życia niż dawniej jak byłam sama
Dodatkowo jestem dla niego całym światem, widzę jak się stara. Mówi że chciałby ze mną rodzinę założyć. Sama też z nim się świetnie dogaduję... ale od pewnego czasu przestał mi się podobać...
Po prostu nigdy nie pociągał mnie jakoś mocno fizycznie, ma nieco ponad 170, zero mięśni plus zwykła twarz ale bez żadnych fajerwerków. Od jakiegoś czasu jednak nie mam wcale ochoty na seks z nim, traktuję to jako przykry obowiązek, który nie sprawia mi przyjemność wcale, o dziwo zwykłe przebywanie z nim czy podróże lub wyjścia nadal są dla mnie fajne. Sama jestem zwykłą, przeciętną dziewczyną ale po tym jak koleżanka zwróciła mi uwagę że "zasługuję na kogoś lepszego" to zaczełam się zastanawiać nad naszą przyszłością. On powoli zaczyna mówić o dziecku, a ja nie jestem przekonana czy je chciałabym akurat z nim mieć (rodzine na pewno chcę założyć).
Nie ukrywam że przed rozstaniem powstrzymuje mnie to czy znajdę kogoś lepszego, boję się że nie i będę żałoważ, jednocześnie cała moja miłość i pożądanie do niego wygasłu. Jestem w kropce i nie wiem co mam robić..."

#blackpill #przegrywpo30tce #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 30
@cichy-spokojny-grzeczny: na status beciaka się da. Kiedyś do pracy przyszedł gościu, który ciągle narzekał na żonę. On poniżej 170cm, mówił, że ma małego fleta itd. Zdawał sobie sprawę, że jego życie uczuciowe jest z tego powodu na dnie, jak wygląda. Spytałem się go, po co mu żona skoro mu tak z nią źle, udzielił znakomitej odpowiedzi. Powiedział, że chce mieć dziecko, a sam sobie go nie zrobi.
@TTedbundYY: I obczajcie taka sytuacja, a chłopak ze swojej strony może kombinuje już jakiś pierścionek zaręczynowy. Przykre to jest na wiele sposobów, choćby na ten, że dziewczyna zamiast zerwać, bo coś się wypaliło, to będzie ciągnąć, dopóki lepszej partii nie znajdzie. Także dlatego smutne, że koleżanka potrafiła jej zaszczepić wątpliwość co do własnego chłopaka do tego stopnia, że ten przestał ją już podniecać.