Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie, u którego na luzie dostanę receptę na finasteryd, a nie jakieś wcierki witaminowe xD? Byłem z rok temu u trychologa i właśnie na coś takiego dostałem receptę, więcej tam nogi nie postawiłem. Jestem też biednym studentem i nie chcę wydawać za dużo kasy na to.

#lysienie #zakola #wlosy #finasteryd #niebieskiepaski
  • 6
@keyrito: po pierwsze odpowiedni szampon, jak najmniej myć włosy, dwa masaże głowy, trzy jakieś substancje pobudzające krążenie i relaksujące skórę
@KollA: nie, nie i jeszcze raz nie. Nie pisz takich bzdur! Żaden szampon nie zatrzyma łysienia androgenowego, a częstotliwość mycia włosów nie ma znaczenia w lysieniu, a jak ktoś ma cienkie włosy to nawet lepiej żeby mył częściej, bo cienkie włosy po przetłuszczeniu wyglądają na rzadsze.

@keyrito Na łysienie to tylko finasteryd i dutasteryd jako blokery dht oraz minoksydyl na porost. Finasteryd przepisze większość dermatologów. Trycholog nie jest lekarzem i tego
@keyrito: Nie wiem co powyższy typek chce ode mnie, podtrzymuje wszystko co napisałem, tak stosuję, nie daje to jakiś wyników rewelacyjnych, ale jakbym te zasady stosował wcześniej miałbym całość włosów, bo jak już się pozmniejszają to nie tak łatwo je przywrócić do wielkości.