Wpis z mikrobloga

Jak się tego pozbyć do jasnej cholery? Wyskakuje mi na start systemu zawsze. Wszedłęm w dodaj/usuń a tam lista chyba piętnastu "Microsoft C++", klknąłem na "zmień -> napraw" w przypadku chyba trzech po kolei (za każdym razem restart) i to nie pomogło. No to wpisuje w Google "Microsoft C++
, wchodze w ich oficjalną stronkę, wybieram najnowszy C++ do pobrania, pobieram i instaluje a problem pozostaje. Jak ja nie lubie czegoś takiego...

Jak się pozbyć tego syfu?

#pytanie #komputery #informatyka #internet #software #microsoft #windows #windows10
Bunch - Jak się tego pozbyć do jasnej cholery? Wyskakuje mi na start systemu zawsze. ...

źródło: WULKAN

Pobierz
  • 7
@Bunch: ta ścieżka, którą widzisz to ścieżka kogoś, kto program, który uruchomiłeś - skompilował.

To też jest JavaScript - a nie Java - dwa zupełnie inne światy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na JavaScripcie aktulanie pewnie ponad połowa internetu stoi.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten proces w Menadżerze Zadań i wybierz opcję "Otwórz lokalizację pliku" - to ci powie skąd to jest uruchamiane. Teraz możesz albo siłą