Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: ja z kolei nie byłem ani razu między 20 a 30 rokiem życia, normalne mycie manualna szczoteczka i nic więcej, jak już poszedłem to się okazało się że zero dziur, nic do naprawy xD ale niestety za to mam krzywe zęby aparat powinienem nosić w dzieciństwie a rodzice nieszczególnie się tym interesowali ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
normalne mycie manualna szczoteczka i nic więcej


@DJ_QBC: No ale to zależy jaki tryb życia prowadzisz. Jak pijesz wode i myjesz po każdym zjedzonym posiłku czy przekąsce to nie masz o co się bać. Normalnie ludzie podjadają i piją dużo słodkiego cały czas zasilając bakterie, to jest problemem
  • Odpowiedz
Jak pijesz wode i myjesz po każdym zjedzonym posiłku czy przekąsce to nie masz o co się bać.


@maad: rano i wieczór tylko, słodyczy trochę się jadło, ale też dużo napojów bezcukrowych na slodzikach. Może dobre geny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AdministratorDanychOsobowych: w swiecie gdzie kazdy ma identyczne uzebienie skladajace się z idealnych szescianow jak w kreskowce pewnie tak, natomiast kiedy zejdziemy na ziemie, odrzucimy dogmat maksymalnego upraszczania niesamowice skomplikowanej rzeczywistosci i przez chwile zaaplikujemy obca ci czynnosc zwana mysleniem moze się okazac ze nie jest to tak proste jak „just myj zeby bro”
  • Odpowiedz