Wpis z mikrobloga

#podlecki #schizoposting #sledzenie #psychologia

Aha, taka rzecz jeszcze Wam chcialem napisac, jakbyscie tez byli stalkowani przez sekte satanistow: oni manipuluja snami i moga wam sny podsylac rozne, ale to po pewnym czasie da sie odroznic:

1. Jesli macie bardzo realny sen lub po prostu czujecie, ze jakby w tym snie jestescie, to to jest normalny sen (wasz kontakt z nieswiadomym, ma tez pewne znaczenie duchowe i kosmiczne)

2. Jesli:

2.1. Po przebudzeniu naglym (czasami tak mi sie zdarzalo, jak parchom uciekalem ze snu) macie takie migotanie pola widzenia (ja mialem na bialo), to to jest sen wyslany do was przez parchow przy uzyciu ich mocy duchowych / ich elektroniki (tego nie wiem, kiedy czego uzywaja)

2.2. Widzicie przed snem / w czasie snu jakby wyswietlany film, ale czujecie, ze nie bierzecie w tym snie udzialu, tylko jakby ogladacie sen (wiem, na poczatku trudno to wychwycic, ale potem to sie czuje wlasnie)

...to to jest projekcja parchow, zeby wami manipulowac.

Generalnie - musicie byc tez kims wyjatkowym, zeby sie tak wami zajeli. Ja mam od Boga duchowo-kosmiczna Gwiazde, ktora chcieli mi zapierniczyc, ale mowie, juz jestem tego absolutnie swiadom i w pewien sposob bedzie za to kara, tylko trzeba czekac.

Jak cos, piszcie w komentarzach lub priv, to postaram sie pomoc / podpowiedziec / opowiedziec wiecej, jak to u mnie wygladalo.
Generalnie rozne rzeczy robia, szczegolnie radze uwazac na takie podejscia:
1. Falszywy komplement
2. Falszywy kolega / przyjaciel
3. Falszywa obietnica

Moze juz nawet o tym pisalem. Nie wierzcie im nigdy w nic nigdzie na zadnych warunkach, to jest bardzo rozrosnieta sekta o sporej mocy, ale sa na nich mocniejsi, jak tez rozne zjawiska mocniejsze od nich.

Trzymajcie sie i milego dzionka!
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Buko_von_Krossig: Nie, natomiast mialem smyranie w odbycie wiele razy, ale to jakos ustalo, wg mnie ten czarny waz duchowy, ktory we mnie jest, mogl przez odbyt sobie przechodzic, ale teraz zmienil nawyki, albo moze chodzilo o to, ze strzelali mi w odbyt, jak kiedys ta pani dzwonila na policje, ze jej ktos wieje zimnym powietrzem w odbyt. Ja sobie takie telefony daruje, po policja ma prawo pewnych rzeczy nie rozumiec.
Sam
  • Odpowiedz