Wpis z mikrobloga

#perfumy
Mancera Instant Crush - czy ostatnio była reformulacja? Kupiłem kiedyś od jednego mirka odlewkę i pachniała jak powinna wg fragrantici - te same nuty, mocarna trwałość i projekcja. Perfumy też ma też znajoma i pachną jak odlewka - więc z niezależnych źródłem wiem jak powinno pachnąć. Kupiłem z perfumerii znalezionej na perfumehub tester. Zakup był przed Gwiazdką ale teraz wróciłem z wyjazdu i sprawdziłem - więc to nie jest kwestia że perfumy są zimne. Pachnie jakby resztkę flaszki dopełnić alkoholem - czuć go mocno. Nuty zapachowe niby są jak w odlewce ale niektóre bardzo słabe. Projekcja i trwałość fatalne - dla porównania jak psikałem się odlewką miesiąc temu to bluzą którą miałem dalej pachnie perfumami.

Na FB radzili mi żebym zaczekał bo perfumy jakoby mogą "dojrzeć" w butelce - jakoś w to nie wierzę. Najchętniej bym oddał je po prostu do sklepu ale widać że rozpakowałem opakowanie, było też łączni kilkanaście strzałów z butelki więc niby używane. Co radzicie mirki? Dałem 320 zł więc niby nie majątek ale jednak szkoda, mam poczucie że mnie wyrolowali.
  • 3
@futrzakos

Za życia przeżyłem juz dziesiatki rzekomych reformulacji IC ale jakoś nie było jeszcze śmiałka który walnął by tego wiecej niż 8 strrzałów to chyba jednak działa prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Woody_90

Ja jedynie mogę potwierdzić, ze batche do 2022-06 są bardzo w porządku. Sprawdz jakiej daty jest twoje cudo to też trochę nam powie. Dodatkowo jak jednak masz opcje zwortu zapachu to się nie baw w
  • 0
@KjatanSveisson:
Kod to 23B051E co daje 2023-02-20 jako datę produkcji. Trochę właśnie nie wiem czy mogę po prostu zwrócić bo jednak wypróbowałem produkt (czego sklep nie musi wiedzieć) i właśnie to bym chciał wiedzieć - czy napisać że oddaję bez podania przyczyny czy reklamować że nie pachnie jak trzeba. Perfumy kupione 13.12.2023 więc muszę szybko zadecydować ;)

Jest to btw tester ale wg mojej wiedzy to nie powinno mieć wpływu na