Wpis z mikrobloga

#famemma To jak tam Panie Prezesie @Bezi77 ? Może zatrudnicie paru wykopków w dziale marketingu, social media i matchmakingu? Wykop to jedyna szansa na odbudowanie tej federacji. Słuchając się dalej boomerów którzy to prowadzą niestety daleko nie zajdziecie. Smutno się na to patrzy bo z takich nazwisk jakie posiadacie na karcie można zrobić naprawde ciekawe widowisko.
  • 18
@Frieza_Gold ja już proponowałem to prezesowi jakiś czas temu i nawet odbębnilem trochę free roby. Nie są zainteresowani wola trzymać tego gościa, który rzucał w natana butelka na ściance i #!$%@? wie o Social mediach. Ale przynajmniej ten typ robi prawie za darmo, a mi trzeba by było zapłacić. A prime nie lubi płacić udcziwych stawek i dobrze zarobić. Oni wola robić wszystko po kosztach i potem dostać marny efekt końcowy (
@talarzon: nie chcą cię bo jesteś zamieszany w aferę z baxtonem. Przecież oglądałeś fotki tej olciak i tego nigdzie nie zgłosiłeś.
a po drugie jak ty się chcesz zajmować social media i to za 12,5k netto jak ty zdania nie potrafisz poprawnie zbudować?

swoją droga rozdają se tak o bilety VIP osobom powiązanym z prime a i tak niektórzy nie są zbyt chętni jechać do tego Koszalina ale żeby pomyśleć i
potrafię skleić zdanie lepiej niż ty potrafisz skleić #!$%@?ę psie baxtona


@talarzon: psem baxtona to ty jesteś dziecko. ja z nimi nie siedziałem na jakichś teamspeakch i nie oglądałem półnagich fotek nastolatek xd jesteś takim samym pdf jak i boxdil.

ghostwriterem influencerów nie trzeba być wcale erudyta xD i w przeciwieństwie do ciebie ja posiadam sukcesy zawodowe w branży Social media


@talarzon: no jak masz jakiekolwiek sukcesy zawodowe w tej
@talarzon: i jeszcze czytać ze zrozumieniem nie potrafi xd co za chłop. ta branża social media to musi być dno dna. Ale jak wy piszecie posty dla piętnastolatków to pewnie nawet lepiej, że to taki prosty przekaz.
@WhiskeyIHaze nie no jak mi w przeciwieństwie do ciebie boxdel nie płaci wiec to ty jesteś jego psem tylko i wyłącznie. A śmiesznie ze wciąż próbujesz przeforsować teorie, ze ja jestem pedofilem mimo ze to boxdel miał wtedy 19 lat a ja jestem rówieśnikiem olciaks xD Jesteś #!$%@? debilem jak nie rozróżniasz pisania tak o dla zajawy sobie na wykopie a wykonywaniu pracy i ghostwritowaniu rzeczy
@talarzon: widzisz to właśnie tobie musi płacić i robisz tego projekcje na innych.

ze ja jestem pedofilem mimo ze to boxdel miał wtedy 19 lat a ja jestem rówieśnikiem olciaks


@talarzon: nic to nie zmienia. Oglądałeś zdjęcia nieletniej a to właśnie pedofile mają do takich zapędy. możesz mieć 15 lat i jak cię kręcą 13 to jest to pedofilia. poczytaj, może zrozumiesz.

Jesteś #!$%@? debilem jak nie rozróżniasz pisania tak
@Nicolaus_Steno1: bo pedofil to chłop co ma pociąg do ludzi przed dojrzewaniem seksualnym ośle. Poczytaj o tym zanim się zaczniesz wypowiadać. Mając lat 15 i posiadając nagie zdjęcia 15 latki nadal idziesz za do siedzieć. co prawda nie do pierdla a do poprawczaka ale no tak to wygląda. Tak samo z seksem, jak masz te 15 lat i się prześpisz z 14 latką to za to odpowiadasz karnie.
Nim kogoś zaczniesz
@Bezi77: Popełniacie mnóstwo szkolnych błędów. Czasem to aż trudno uwierzyć jaką amatorkę odwalacie. Dużo osób mówi wam co robicie źle, ale wy nawet wniosków z porażek nie potraficie wyciągnąć. Dziwny ten cały Prime - bardziej wygląda jak pralnia pieniędzy, niż spółka, która ma generować zyski.