Wpis z mikrobloga

To jak wzrosły ceny mieszkań to jest #!$%@?. Jak patrzę na oferty sprzedaży czy dokupienia do mieszknia miejsca postojowego w hali garażowej to aż nie wierzę, że to może być prawda. Ja 3 lata temu kupiłem podwójne miejsce postojowe (ale takie, że jedno auto blokuje wyjazd drugiemu) i komórkę lokatorską obok tego za niecałe 25 tys. Fakt, że była promocja że te miejsca za pół ceny jak się do kiedyś tam kupi mieszkanie. Ale jest na to osobna KW czyli jest to osobną nieruchomoscia. Teraz jak widzę, że w ogłoszeniach pojedyncze miejsce w tej okolicy jest w przedziale 45-60 tys. myślę, że ktoś się z #!$%@? na łby pozamieniał. To ile w takim razie kosztuje wolnostojacy garaż? 150 tys.? Serio ktoś to kupuje? #nieruchomosci
  • 5
To ile w takim razie kosztuje wolnostojacy garaż?


@pwone: dwustanowiskowy, elegancki garaż to około 40k PLN, więcej jeśli chcesz go wykończyć ładna dachówka etc

20k kosztuje otynkowana blacha.
Nie wiem jak wolnostojący garaż, ale pod blokiem w garażu podziemnym mamy zamykane boxy ok. 20m2 zamiast typowych miejsc postojowych i praktycznie nikt tego nie chce sprzedać, a jak już się pojawi to znikają od ręki za ok. 75k (Poznań)