Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: Oj tak, mam tak samo. Jeszcze parę lat temu tak jak pewnie większość Polaków życzyłem mu by odwiedził brata jak najszybciej, ale w tym momencie chcę żeby dożył i setki, żeby tylko mógł oglądać kompletny upadek jego teatrzyku i z każdym dniem i każdym wyrokiem dla jego partyjnych sługusów zostawał coraz bardziej odosobniony i jedyne co mu zostanie to kompletna bezsilność. Tylko na to ten człowiek sobie zasługuje za to
bo on nie obejmując praktycznie żadnych stanowisk, załatwił sobie dupochron. Formalnie nie on wydawał polecenia.


@missioncritical: nie musiał formalnie wydawać poleceń jako urzędnik, żeby mieć za co odpowiedzieć. Przykładowo u Grucy w Zetce ostatnio była dyskusja na ten temat w kontekście Obajtka. Jest coś takiego jeszcze jak podżegacz do popełnienia przestępstwa i nie musi to być osoba mogąca wydawać formalne decyzje, które w jakiś sposób wiązałyby osobę popełniającą de facto przestępstwo.
@RenkaRenkeMyje: Najgorsze, że Kaczyńskiemu poza pluciem na niego przez ludzi na ulicy nic nie grozi. Ale jemu i wszystkim jego współpracownikom życzę wielu długich lat w zdrowiu żeby mogli dawać przykład, że może warto się zastanowić zanim będzie się bezrefleksyjnie podkładało za swojego guru.