Wpis z mikrobloga

Oglądam blackpillowe kanały o twarzo-czaszce. Zeby się normalnie umówić z jakąś dziewczyną to trzeba mieć mordę przynajmniej 6/10 a do tego jeszcze social skill i charyzmę.
To by się zgadzało z moimi spostrzeżeniami. Owszem da się umówić nawet mając mordę 4/10 ale to już trzeba mieć szczęście i są to 'szczególne przypadki'
Nie dziwię się że z moją morda 4/10 (już po lookmaksingu, śmiechu warte)żadna sensowna mnie nigdy nie chciała do tego zerowy social skill i brak dynamiczności ehh
#!$%@? to wszystko, chłop by chciał żeby ktoś go lubił, mieć z kim spędzać czas a do tego trzeba spełnić dziesiątki wymagań twarzowych. Ehh its over
#przegryw
anonanonimowy321 - Oglądam blackpillowe kanały o twarzo-czaszce. Zeby się normalnie u...
  • 17
@getin: na tinderze też. Albo zagdujesz jakąś koleżankę z pracy czy szkoły "hej masz chęć wyskoczyć do kina?" przy mordzie 6/10 jest wysoka szansa powodzenia powiedzmy (tu strzelam) 50%. Przy mojej mordzie i osobie szansa powodzenia wynosi około 1%
@getin: zagdujesz do dziewczyn i one się z tobą umawiają a ze mną nie chcą. To jakie mogą być różnice między nami? Bardzo łatwo jest się domyślić. Ale ty pewnie wymyślisz że masz super charakter i jestes miły xd
@anonanonimowy321: Wpisuję się w 3, może po przygodzie z siłownią bym mógł wskoczyć na 4, ale co z tego jak ta skala z roku na rok będzie leciała nieco w dół i przyjdzie czas, że dzisiejsze 5/10 będzie 4/10 i tak dalej.
Ogólnie wychodzi, że koleś nieźle spieniężył ten "incelski" content.
@WwaDdl022: Pewnie koło miliona już na tym zarobił
4 to wciąż subhuman, dużo nie da. Z taką mordą ci co mają dziewczyne mieli jakiegoś farta przy poznaniu, albo wysokie smv (kasa, wzrost, dynamika, social skill itd) Na co najmniej 5 by trzeba wskoczyć, żeby mieć jakieś szanse, a to już raczej w wielu przypadkach nie jest możliwe.
@WwaDdl022: 29 już mam. Co mogłem poprawić w wyglądzie to raczej poprawiłem i nic nie dało.
Jak mailem 25 lat to tak samo było, wtedy miałem już poprawinony wygląd podobny do tego co mam teraz .
Od wieku dziecka do jakoś 23 lat byłem brzydki jak cholera, wtedy 3/10 pewnie. dopiero od 23 zacząłem jakoś ogarniać wygląd. Over ogólem