Wpis z mikrobloga

@Blizz4rd: Ktoś chamski dosypuje cały czas cukru i nie możemy wyprodukować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Te erytrytylowe lighty są jeszcze w produkcji. Pewnie w tym miesiącu się jeszcze pojawią, ale dokładnej daty nie mogę powiedzieć

@Smiejsiezzycia Ja w swoich kubeczkach trzymam wypłatę od @ ecco
Starczy jeden hehe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie oznaczam go lepiej xD
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: nie warto czekac, smakuja dziwnie, niedobrze, lepiej juz wgl nie jesc, zjadlam trzy i oddalam za darmo na grupce lokalnej, dałam spróbować kilku znajomym i wszyscy stwierdzili że okropne

  • Odpowiedz
nie warto czekac, smakuja dziwnie, niedobrze, lepiej juz wgl nie jesc, zjadlam trzy i oddalam za darmo na grupce lokalnej, dałam spróbować kilku znajomym i wszyscy stwierdzili że okropne


@voliereen: Dokładnie, przehajpowane żelki a smakują jak najtańsze z najtańszych z bazaru. Przypomnijcie se te śmieciowe żelki sprzedawane 15 lat temu na sztuki na bazarze, te smakują tak samo xD
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK:
Pamiętaj, że wiemy gdzie mieszkasz ()
Chyba, że nie zamawiałeś to pszypau ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@PanHeniek45 OFICJALNIE ZOSTAŁEM ZMUSZO <AŁA>
OFICJALNIE POMYŚLAŁEM, ŻE POWIEM, ŻE TO DLATEGO ŻE ECCO PŁACI MI W 500 ZŁ BANKNOTACH A NIE DLATEGO ŻE PŁACI MI MAŁO <CHLIP CHLIP>
  • Odpowiedz
@MajoZZ: @voliereen @rumapark @BananowyKrol

Co do lightów, jak one się pojawiły na sklepie to jeszcze mnie nie było w firmie xD
Ale z tego co słyszałem, to pierwsze próby były bardzo kiepskie, obrzydliwe wręcz i dopiero za 3 wersją przepisu zaczęły być dobre
Jeśli @voliereen próbowałaś na początku to mogło tak być

Ogólnie te lighty mają inną konsystencję bo cukier mocno na to wpływa
Jeśli chodzi o smak to już indywidualne
  • Odpowiedz