Wpis z mikrobloga

U mnie w miescie stoi taka karuzula swiateczna z reniferami w srodku na ktorych mozna usiasc. Karuzela nie ma zadnego silniczka wiec zeby sie krecila trzeba ja manualnie pchac. W sobote balowalem na miescie i trafilismy z kumplami na nia. Jeszcze jakas inna ekipa tam byla. Jeden typek z tej ekipy siedzial na tej karuzeli a inni go pchali. Ja tez dolaczylem i siadlem sobie a moje ziomy tez zaczely pchac ja. Pozniej ja zszedlem z tej karuzeli i moj ziomek wszedl na nia a ja zaczalem ja pchac. Byla dobra zabawa.

W miedzy czasie tamta ekipa sobie poszla i zostalismy sami. Jeden ziom siedzial na karuzeli ale w srodku byly jeszcze 3 wolne renifery. Po chwili podbiegly 3 obrzydliwe p0lczyska i wszystko popsuly. Wszystkie wsiadly na karuzele i zadna nawet nie pomyslala, ze pasowaloby zeby tez sie dolaczyly do pchania ale wiadomo witaminkom wszystko sie nalezy. Nie minelo 5 sec jak posadzily tam swoje tluste dupy i uslyszalem jak jedna z nich mowi do mnie "ej szybciej, szybciej, szybciej krec". Efekt mogl byc tylko jeden. Od razu przestalem krecic karuzela i powiedzialem chlopakom, ze spadamy. No i sobie poszlismy a obrzydliwe, roszczeniowe, bezczelne p0lczyska tam sobie zostaly na karuzeli ktora zaraz przestala sie krecic xDDD

Jakim trzeba byc glupim zeby posadzic dupe na karuzeli samemu nie wnoszac nic oprocz dodatkowego balastu i jeszcze miec czelnosc drzec ryja na obcych ludzi zeby krecili szybciej. To tylko ta uposledzona, rozwydrzona plec mogla tak sie zachowac nikt inny. Tamta ekipa chlopakow co byla wczesniej tez rozumiala na czym polega zabawa i o co w niej chodzi. P0lka za to klasyczne zachowanie jak swinia w chlewie xDDD

kamil-tika - U mnie w miescie stoi taka karuzula swiateczna z reniferami w srodku na ...

źródło: 409112363_733740432112778_6003774619988327552_n-2023-12-09-125053

Pobierz
  • 11
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.