Wpis z mikrobloga

Mircy, zbliżają się urodziny mojej dziewczyny. jako że jesteśmy razem prawie rok to zażyczyła sobie iPhone 15, a ja jako że zarabiam najniższą to jedyna opcja na zakup to raty. I tu moje pytanie czy lepiej wziąć na raty prosto ze sklepu typu Media Markt czy lepiej skorzystać z platformy typu Klarna? Nie zarabiam dużo, ale mieszkam z rodzicami więc te parę stówek mogę spokojnie płacić. No i jescze czy warto dopłacić do iPhone 15 pro? Niby chce zwykłą 15, ale jeśli pro jest dużo lepszy to dorzucę parę stówek. Klika rat w to czy w to bez różnicy. Proszę o rady, z góry dzięki za pomoc. #zwiazki #kiciochpyta #prezent
  • 65
  • Odpowiedz
@Bulka_kajzerka chyba sobie jaja robisz XD mój chłop programista 20k kupił mi iphone za 1k z 2018 roku a i tak raz w tygodniu mi wypomina „kupiłem ci ajfona co jeszcze chcesz” XD jak już jej kupujesz to ja też chętnie wymienię na 15 pro ^^
  • Odpowiedz
@Bulka_kajzerka najlepiej bezpośrednio na raty ze sklepu. klarna to pośrednik.
@naksu zmien chłopaka. mojej koleżance facet kupil samochód na święta. twój by chyba oszalał ze zgorzknienia i skąpstwa.
po co kasa zeby trzymac, nie wydawać i jeszcze wypominać. ja swojemu byłemu kupiłam iphona za 1500 na dzień chłopaka, ale to było pare lat temu
  • Odpowiedz
@crazykokos ale on teraz oszczędza na wykończenie mieszkania a samochód kupi jak zrobi prawo jazdy to może mnie gdzieś czasami zawiezie
ja nigdy nie kupowałam byłym takich drogich prezentów od nich też nie dostawałam prawie nic, od jednego dostałam rozwaloną starą książkę i tyle
  • Odpowiedz
@naksu ja kupuje drogie prezenty i mi tez kupują drogie. poza tym maja samochody, ja tez mam swój samochód i kazdemu udaje się coś zaoszczędzić mimo drogiego prezentu raz na jakiś czas
  • Odpowiedz