Wpis z mikrobloga

Mirki kurier przywozi mi dzisiaj 65cali tv a jestem sam więc wziąłem usługę z wniesieniem żeby go nie uszkodzić po drodze. Towar sprawdzać z kurierem? Czy może mi odmówić sprawdzenia? Jak to zrobić żebym się nie nadział na rozwalona matrycę czy coś w ten deseń?
#kurier #telewizory #xkom
  • 17
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: Na przyszłość. Jak już kupujecie telewizory przez internet to z odbiorem w sklepie. Wtedy sprawdzasz na miejscu i mogą fakać Nobla. Potem albo do samochodu, albo parę dych za dowóz. A kurier na pewno po wniesieniu #!$%@? i skargi na infolinii do dupy sobie wsadzi.
  • Odpowiedz
@przemax:

To jest spoko jak sobie kupujesz monitor albo mniejszy telewizor.

Dzisiaj telewizory urosły już do takich rozmiarów, że często nie ma szans przewieźć go zwykłym autem.
  • Odpowiedz
@niegwynebleid 30 sekund? Ty chyba śnisz. Tak się składa że jak rozpakowałem swoje 65cali to nie było miejsca w pokoju przez styropian xD Zanim zobaczy matrycę to musi się trochę przekopać.
  • Odpowiedz
@M83_: przecież odciągasz blokady, ściągasz karton do góry, na nim masz styropian z pilotem, następnie dwa styropiany z boków.
Chyba nie widziałeś jak to się robi profesjonalnie. Poszukaj na przyszłość.
  • Odpowiedz
A kurier na pewno po wniesieniu #!$%@? i skargi na infolinii do dupy sobie wsadzi.


@przemax: xd, przy zamówionym gabarycie i opłaconym wniesieniu, rozpakowanie masz w cenie usługi. Nic nie podpisujesz dopóki towaru nie zobaczysz.
  • Odpowiedz