Wpis z mikrobloga

#rowery
Ok, bo dostałem info że wysłali do mnie rower (gravel). Będę teraz zapierdzielał więc przyda mi się kask. I teraz pytanie, czy warto brać jakąś marketówkę np. z Decathlona czy polecicie może jakiś konkretny model? Budżet mam powiedzmy 500zł - no i mam duży łeb, jak kiedyś obwód mierzyłem to chyba ponad 60cm wyszło.
  • 8
@Dominias: osobiscie nie polecam. Kumplowi taki marketowy kask doslownie pekł na poł przy crashu. Ze swojej strony polecam Fox'a z Mips'em - testowalem ryjem o krawężnik przy 30km/h i wytrzymał próbę.
marketówkę np. z Decathlona czy polecicie może jakiś konkretny model?


@Dominias: Kask z decathlona uratował mi czerep ;)
Ciężko cokolwiek polecić, bo kask to jest coś co trzeba przymierzyć. Bo różne som #pdk
@onepnch: kurde, no nie wiem. Ogolnie nie znam sie, ale jak by mi ten kask odpadł z glowy po rozpołowieniu to ostro bym wyciagał asfalt z ryja. Cieszy mnie jednak ze ten fox sie nie poddał.

Obrażeń glowy brak, kask i tak wymienilem na nowy taki sam, bo sie balem troche czy sie jeszcze nadaje. Na foto wynik crashtestu, model speedframe jak cos.
dthprf - @onepnch: kurde, no nie wiem. Ogolnie nie znam sie, ale jak by mi ten kask o...

źródło: 1000019403

Pobierz