Wpis z mikrobloga

Tak w ramach #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #sejm przypomnę znalezisko sprzed 4,5 roku:
"Korwin poparłby mniejszościowy rząd PiS w zamian za ustawę zakazującą LGBT"
https://wykop.pl/link/5172465/korwin-poparlby-mniejszosciowy-rzad-pis-w-zamian-za-ustawe-zakazujaca-lgbt

Nadal śmiesznie się czyta komentarze rozczarowanych kucy xD mam nadzieję że w październiku już zmądrzeli

Boli, oddałem głos na Korwina bo cały czas jednym tchem powtarzali: Gospodarka jest dla nas najważniejsza. Teraz widać że jednak wolą mieszać się w sferę światopoglądową a nie gospodarczą. I to w zamian za poparcie rządu PiS (gdzie mogliby zrobić to w zamian za wolnościowe reformy gospodarki). Tfu!( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja #!$%@?ę. Niby człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził.

Głos taktyczny, aby PiS miał jak najmniej. NIE SADZIŁEM że korwin SPRZEDA SIĘ za ustawy anty LGBT. Widzieałem ze będą obyczajowo bliscy pisowi, ale że sprzedadzą się przekładając światopogląd ponad gospodarkę? maskara.


i tak dobrze jak chociaż część postulatów uda mu się zrealizować, m.in. usuwając kulturowy marksizm ze sfery publicznej.
RozkalibrowanaTurbopompa - Tak w ramach #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #...

źródło: jkm

Pobierz
  • 1