Wpis z mikrobloga

@huntforfur: taki wzialem: Original Kagayaki CarboNext Series Gyuto. Ogolnie bardzo polecany w necie, dlatego go wybralem. Cła mi nigdzie nie doliczyli ani nic, chyba ze w kuriera to jest wliczone? Cena dokladnie taka jak na stronce, co do grosza.

Co do samego noza - bajka, mega dobrze lezy, chociaz wyglada jak by sie mial obracać w rekach, swietnie wywazony i diabelnie ostry (wzialem ostrzenie standard, jest jeszcze extra sharp - ale
@dthprf: no podejrzewam że z fiskarsa jest duża różnica, ja mam tylko tojiro jakis najtanszy z vg10 i jest z 5x cieńszy niż fiskars to nawet jak jest lekko tępy to i tak lepiej tnie.
hmm a może z tym cłem to kupiłeś kiedyś, bo jakieś przepisy się zmieniły. chyba od 150 euro było trzeba płacić, a teraz od 22
  • 0
@huntforfur: 12.12.2023 zamawiałem, świeżutka sprawa. Na tym forum gdzie to wyczailem tez nic nie pisali o cle, masa ludzi do Pl z tego sklepu zamawia. Jakim cudem - nie wiem.

Wysylka na bank z Japonii, smieszne japonskie naklejki byly na paczce. Taka: Shipping method
DHL Express or Fedex Priority (For customers in Europe and Other Countries), dokladnie 62 złote. Oprócz noza wzialem taki drewniany pokrowiec z drewna magnolii, lacznie wyszło 631