Wpis z mikrobloga

Idąc do kuchni na obiad zostawiłem telewizor na TVP Polonia, a wracając natrafiłem na jakąś scenkę dla dzieci, wyprodukowaną przez TVP ABC. Jak ją interpretujecie? Moim zdaniem ona jest o negatywnej selekcji i odrzuceniu, które spotykają nas, przegrywów, już we wczesnym dzieciństwie. Oczywiście morał jest taki, że tak nie można i że „ważny jest charakter, a nie wygląd”, ale jak jest w praktyce, to wszyscy dobrze wiemy.

https://vod.tvp.pl/dla-dzieci,24/rozmowy-na-dwie-glowy-odcinki,309113/odcinek-3,S01E03,309267

#przegryw #blackpill
  • 2
  • Odpowiedz
@soyunmago: Nic nadzwyczajnego. Z jednej strony wpajają dzieciom bluepilla, a z drugiej strony dzieciom od młodych lat wpajana jest informacja, że zboczeniec interesujący się dziećmi to zaniedbany, brzydki mężczyzna...

W większości tego filmów rządowych tego typu zwyrodnialca gra jakiś oblech z wyglądu - ale czy to nie jest w pewnej formie wpajanie dzieciom myślenia "brzydki, biedny mężczyzna = potencjalny zwyrol"?

Jest to bardzo delikatny temat ja wiem. Ale osoby odpowiedzialne
PanHaroldHe - @soyunmago: Nic nadzwyczajnego. Z jednej strony wpajają dzieciom bluepi...

źródło: zdjecie_20080528235330_390

Pobierz
  • Odpowiedz