Wpis z mikrobloga

Nie śledzę Magicala już od dawna natomiast mam go ciągle w obserwujących. Dziś wyskoczyła mi informacja że kupuję tv do czytania chatu i jest to OLED od Samsunga. Kupuję go w media expert czyli jest to albo 65s90 za 7 tysięcy albo 65s95 za 10 tysięcy złotych. Mega świetny model na matrycy z tv LG Oled C3. Dalej.. no stać go to ma ale to OLED więc.... Telewizor nie nadaje się do oglądania statycznego obrazu / przy takich obrazach się po prostu wypala i nawet po jednym dłuższym streamie może być wypalony..... Dalej nic ale teraz do mnie trafia. Chłop doszedł do takiego poziomu zarobku że idzie do sklepu i do czytania chatu kupuję telewizor lepszy niż ma 99.9% ludzi na świecie ( Wyżej są tylko Micro Ledy których są produkowane tylko na zamówienie / kosztują 500 tysięcy złotych a z tego co wiem w żadnym salonie w Polsce nie ma ani jednego ) wydaje na to prawie 10 tysięcy i nawet przez sekundę nie spojrzy co dokładnie kupuję. Ten tv zaraz się wypali a gwarancji mu nie uznają. A co wymyślił że taki hajs zarabia? Pokazuje mamę alkoholiczkę ..

#danielmagical #patostreamy
  • 22
@krzysssss: Po jednym czy dwóch dniach oglądania statycznych obrazów 24/24 to nie, ale np takie 2 tygodnie to już tak - pod warunkiem, że sam tv nie przechodzi procesów czyszczenia matrycy. Zdaję mi się, że każdy model, w ostatnich latach, ma w systemie takie coś zaimplementowane + niektóre (jak mój Philips 718) ma system, który co 30 sekund przesuwa "ekran" o +-30 pikselów w różnych kierunkach aby "odciążyć" niektóre obszary -
@Plecakowicz: chłopie, ogarnij się, tego Oleda teraz ma dużo osób, co 10 pewnie, co to za problem zajebisty TV kupić za 7k, skoro to inwestycja na ~5-10 lat.
Po drugie żeby się coś wypaliło to trzeba kilku lat, a nie godzin, lol xD
@Targaryen77: jak się ma pecha to można dostać i nowego #!$%@?, sam mam od kilku lat, mam też kolegę, który od ponad roku w jedną i tę samą grę z HUDEM w tym samym miejscu gra wiele godzin dziennie, i zero problemów póki co. Pierwsze, stare OLEDy chyba były bardziej na to podatne