Wpis z mikrobloga

Natan broń Cię Panie Boże przyjmować walkę z Lizakiem. On ma wsparcie normików pomimo zadawania się z Fagatą. Niech swoim bezbectwem i nudziarstwem sam trafi na śmietnik freaków. My nie będziemy musieli oglądać już jego mordy, albo ewentualnie będzie robił walki na open yt.
Ciekawe, czy ebe ebe będzie robił skróty z Natanem?Chociaż odkąd ten kanał zaczął robić ten gównocontent z Lizakiem i Wampirem to też już stracił na jakości. Także oby znalazł się nowy gracz na rynku, robiący skróty konf, gal itp.
#famemma
  • 19
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: Dokładnie, Lizał zamulałby #!$%@?ę, a normictwo chwaliłoby go za spokój i opanowanie. A potem i tak wrócą do oglądania Natana i będą oczekiwać na jego performance, bo ten pierwszy nikogo nie interesuje. To samo było z Maślaną :D robili z niego sigmę. Ciekawe czy te same osoby teraz go śledzą, czy może wolą obejrzeć jak Natan wyjaśnia gitów.
  • Odpowiedz
@tarapacz: a jak było zamierzone to pardon, nie wyłapałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jak mi stuknie 15 lat na wykopie to się moje ogarnięcie poprawi ( 14 za mało (,))
  • Odpowiedz