Wpis z mikrobloga

Może nie najśmieszniejszy ale zrobiłbym jakiegoś Uber tanka z ogromnym dps. Stoisz i bijesz a nic cię nie rusza. Wszystko oparte na rare i zero unikatów.
@KaraBooska: moja postać obecna to uber tank, ale bez dpsu. Szczerze powiedziawszy średnio się sprawdziła, bo spodziewałem się robic mapy T17, których nikt inny nie robi, ale średnio idzie
Ssf jest super jak już ogarniasz mechanikę i zależności. Fajnie jakby wpadła jakąś Uber nudna liga co walisz w ssf dla chęci sprawdzenia się. Problem z Poe jest taki, że ytuberzy pokazują głównie buildy, Poe build, gear ect. pobieżnie wyjaśniają co i jak ale samego core, czyli jak połączyć,pomyśleć, zaplanować już nie. Przydałoby się to nowym graczom.
@KaraBooska: No ja już gram 12 lat w poe, nie widzę sensu w trade bo tam nie musisz nic konkretnego robić oprócz grindowania hajsu żeby sobie kupić gotowce i potem możesz szybciej grindować hajs dzięki temu tylko po co jak liga się skończy i to przepada i tak. Jak się potem nie gra na perma lidze, nie robi contentu na streamy albo nie sprzedaje przez RMT to na #!$%@? ci te
@assninja: te wszystkie buildy oparte o łuk strasznie mi się nie podobają, zawsze to samo, max evade, return projectiles, max speed, teleportacja, hh albo mageblood. Mam wrażenie, że to jest meta, którą gra 50% serwera, poszukuję czegoś bardziej niszowego
@Bushus: a CoC cyclone? Ja mam obecnie na shockwave ale trochę utknąłem mając łącznie tylko ~2m dps, ale gra się świetnie, w większości przynajmniej. Za mirrorka to sobie zrobisz top tier, bo np. same charmy kosztuja 80 div za jeden ;) do tego możesz sam crafcić hełmy, bo żeby kupić to sam hełm 1 mirror hehe
@Bushus: chyba sa też takie z 2h kijem, ale nie wiem. Ja mam - jak większość do shockwave - replica frostbreath + redblade banner

jeszcze jest CoC ice nova, ice spear, discharge, forbidden rite.. do wyboru do koloru. Ale mi się podoba że mogę trzymać prawy klawisz i kręcić się przez cała mapę xD
@Bushus: Stać cię na Squire to możesz sobie zrobić jakiś śmieszny minion build właśnie z wieloma linkami np. Spidery Arakaali albo jakaś broń influence z wbudowanymi linkami i carrion golemy itp