Wpis z mikrobloga

Jak się cieszę, że Polski Kościół jest pełen takich nachalnych głupków. Ich ciemnota, oderwanie od rzeczywistości i bezkrytyczne przekonanie o słuszności swoich poglądów jest najlepszym gwarantem przyspieszenia i nieodwracalności procesu odchodzenia od Krk. Łajdak potrafi zirytować ale dobrze, że jest. I niech działa jak najdłużej ( ͡º ͜ʖ͡º)
#przemyslenia #bekazkatoli #religia #polska #polityka #ateizm
robert5502 - Jak się cieszę, że Polski Kościół jest pełen takich nachalnych głupków. ...

źródło: Screenshot_2024-01-07-09-21-39-505

Pobierz
  • 30
@robert5502: Wszystko jest własnością Boga.
Twórcy symulacji* czy innego tworu w którym [żyjemy?]
Skoro tak to i Polska jest jego własnością.
Czego nie rozumiesz?

* może to być taki nerd jak ty, po prostu ściągnął apkę demo z ichniego neta...

@robert5502: ewolucja "kolędy" w mojej lokalizacji na przestrzeni ostatnich 15 lat
- 10 styczna kolęda, dobijanie się do każdego
- 10 styczna kolęda, dobijanie się do każdego przez ministrantów
- 10 styczna kolęda, kto chętny niech zgłosi się
- kto chętny niech zgłosi się, dogadamy się co do terminu
@kochamcovid:
@johnny-kalesony
@robert5502
Jak sobie nazwiesz tak sobie nazwiesz. Organizatora tego wszystkiego to wali z pewnością.
Pewnie mylicie Boga z bytami opisywanymi w księgach pustynnych pasterzy.
To akurat byli przybysze wyżej postawionej cywilizacji.
Ich ekscesy są opisane w sumeryjskich, indyjskich, inkaskich czy wreszcie semickich mitach.
Wystarczy przeczytać Stary Testament, żeby to zrozumieć. Hybrydy, współżycie z lokalnymi kobietami, "cuda", likwidacja nieudanego eksperymentu, walka pomiędzy frakcjami przybyszów.
Nawet "diabły" to okazuje się frakcja,
To akurat byli przybysze wyżej postawionej cywilizacji.

Ich ekscesy są opisane w sumeryjskich, indyjskich, inkaskich czy wreszcie semickich mitach.

Oni na bazie eksperymentów genetycznych stworzyli nas na bazie krzyżówki z lokalnymi człekokształtnymi.

Mylnie zostali przez autochtonów nazwani Bogami.

To tacy sami bezwzględni nieszczęśnicy jak my uwięzieni w symulacji.


@takJakLubimy: O żesz #!$%@? xDDDDDD
@Bad_Wolf w dużych miastach nie ma już kolędy od drzwi do drzwi, jest spotkanie księdza z parafianami z danego obszaru po którejś mszy, a jak ktoś ma potrzebę to umawia się indywidualnie z księdzem. Kolęda od drzwi do drzwi jest w małych miasteczkach i na wioskach, gdzie nie wypada odmówić "bo co ludzie powiedzo".
@Menorzinho:
Regulamin pozwala.

A poważnie to, wcale nie "jesteśmy". Do symulacji wystarczy jeden "mózg" w laboratorium i bodźce dostarczane z zewnątrz...
Twoja pisanina to może być tylko symulacja.
Nie jestem w żaden sposób tego zweryfikować.
Chwilowo przyjąłem, we wcześniejszym poście, że tak jak ja, jednak ludzie zużywaja moc symulacji i też są w pełni obsługiwani przez nią.