Wpis z mikrobloga

Ostatnio użytkownik @mietek123456 zapytał skąd Patecki ma na wyjazdy. No to teraz rozsiądźcie się w fotelach i obejrzyjcie to co linkuje.
Gość streamuje na Twitch LOLa i rozwiązywał matury i zarobił 4x więcej na czysto niż przeciętny Polak w ciągu roku. Patecki nadal klepie mega wyświetlenia (pewnie z 300/500k na czysto za cały rok) + mocne współprace... Revolut, New Balance. Wnioski wyciągnijcie sami


#friz
danoneek - Ostatnio użytkownik @mietek123456 zapytał skąd Patecki ma na wyjazdy. No t...
  • 10
@Madziol127: no te akcje to są mega dużo warte, szczegolnie ze oni chyba wszyscy razem mają mniej niz 5%
@danoneek ogólnie to ciekawe jakie wyswietlenia trzeba mieć żeby żyć z YT i mieć powiedzmy te 30k miesięcznie z samych wyświetleń, wydaje mi się że jednak i tak większośc inlu żyje insta i współprac a YT to tylko dodatek który raz jest raz go nie ma bo zalezy od viewsów
@danoneek: a to nie bylo ze wspolpracami? isamu pokazywal ze za 50 kk wyswietlen mial cos kolo 60k w roku a 50k wyswietlen to 4kk na miesiac a murcix tyle nie ma, chociaz ona ma inny kontent i inne reklamy pewnie ale ja bym obstawial ze z yt moze miec kolo 10k max
@mirasKo-Kalwario: 918 000 wyświetleń w tym miesiącu, (za grudzień, czyli wyższe cpm) dzielimy tę liczbę przez 1000 i wychodzi 918. Teraz mnożymy razy przykładowy cpm Murcix w grudniu (powiedzmy, że będzie to około 10 zł za tysiąc wyświetleń) i wychodzi około 9180 zł. I powiem szczerze, że to dosyć dobrze działa, bo jak obliczyłam ile mógł zarobić Konop za pandora gate, to faktycznie ta kwota z tego sposobu wyniosła ponad 150k,