Wpis z mikrobloga

podziwiam. Ja bym musiał po polach chodzić żeby tak zaliczać


@czteroch: w zimie jeżdżenie po polach to tylko przy minusowych temperaturach, inaczej gwarantowane błoto i mycie karcherem po każdym wyjściu. Od maja do września myślę, że dałbyś radę pozaliczać na spokojnie jak już będzie optymalna pogoda do jazdy. Ja się wkręciłem w kwadraty w zeszłym roku i bardzo mnie to motywuje, żeby się ruszyć z domu. Teraz w okresie zimowym skupiam
leanback - >podziwiam. Ja bym musiał po polach chodzić żeby tak zaliczać

@czteroch: ...

źródło: Screenshot_2024-01-07-08-27-27-59_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76

Pobierz
mega kwadrat. Mój wygląda jak karzełek przy Twoim. Ambitny masz plan.


@czteroch: dzięki - trzeba sobie stawiać ambitne cele w życiu, wtedy można poczuć o co się walczy i ile to wysiłku kosztuje.

Co do planu na 65x65: pole tego to 4225, obecnie mam 43x43 czyli 1849. Różnica wychodzi 2376 kwadratów przy średniej konwersji 1.35km/kwadrat, czyli wychodzi mi w najgorszym wypadku 3200km do pokonania. Oczywiście będzie tego mniej, bo mam już
leanback - >mega kwadrat. Mój wygląda jak karzełek przy Twoim. Ambitny masz plan. 

@...

źródło: Screenshot_2024-01-07-18-42-39-09_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b

Pobierz
@leanback dzięki za wyczerpujący opis. Też uznałem, że szkoda czasu na dojazdy i zacząłem dojeżdżać autem pod różne cmentarze, kościoły i ogródki działkowe, bo pociąg niewiele mi daje.
Jeszcze jedno pytanie. W czym planujesz trasy? Zacząłem używać wtyczki do Chrome stathunters ale chyba przestała działać.
W czym planujesz trasy? Zacząłem używać wtyczki do Chrome stathunters ale chyba przestała działać


@czteroch: wykupiłem sobie Strave premium i zarzuciłem wtyczkę squadrats.com - generalnie jestem bardzo zadowolony z tego połączenia.
Alternatywnie mam sprzęt Garmin więc automatycznie możesz sobie planować trasy w Garmin connect (również z wtyczką squadrats), natomiast osobiście uważam, że Strava spisuje się w planowaniu od Garmina o wiele lepiej.
Statshunters też mam podpięte, ale używam go głównie do