Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

HP5

Jestem na momencie, gdzie Kondziu wywalił Wiktorię i laski na niego naskoczyły XD Poszedł typ je zapytać, o co mają problem. A one „JESTEŚ AGRESYWNY”. I oczywiście na czele ataku… Laura. Typiara ma ewidentnie wywalone ego w kosmos i bardzo wysokie mniemanie o sobie. Jeszcze w komitywie z Mariką (xd). Dołączmy do tego Oliwie, które moralizuje innych, a jak tylko Dominika odeszła to przespała się z Kubą xD Do tego wiadomo kto Eliza. Wixon przy nich najmniej toksyczna. Choć nie lubię jej dalej, to jedyna osoba, która mnie aż tak mocno nie wkurzała jak pozostałe gwiazdeczki. Chociaż szanuję za poziom afer. Ale chyba 3 i 6 mi się najbardziej podobają z sezonów.
1. Duet Violi i bodajże Adasia zniszczył mi cały sezon
2 - spoko od strony afer, ale reszta to brak słów
4 - chyba powszechna opinia i nie chce się rozwijać. Tak samo przy 7.
  • 9
@amanda12: Konrad imo to najbardziej toxic postać obok Elizy z hp5, ale w tej sytuacji fakt, słabe zachowanie dziewczyn (choć to chyba przez Laurę i Kubę , którzy się nie dogadali z tego co pamiętam).
@rajnaziemi Ja ogólnie z Kubą mam neutralne podejście. Bo fakt, wiele razy zachowuje się kijowo, ale u niego widać wiele rzeczy nieprzepracowanych. Terapia się u niego kłania. Po prostu.