Wpis z mikrobloga

Szlak mnie jasny trafia...
W czerwcu startuję na Złombol. Każda z załóg (w tym moja) musi zebrać 3000 zł w imieniu swojej załogi na Złombolowe konto. (Złombol zbiera dla dzieci z domów dziecka).
Problem w tym, że pisząc do potencjalnego darczyńcy przeważnie nie dostaję odpowiedzi.
Również często ten ktoś nie wie czym jest Złombol mówiąc, że pierwsze słyszy i że to pewnie jakieś oszustwo...

Przeważnie podsyłam wiadomość w której w treściwy sposób opisuję zrzutę, cel, czym jest Złombol oraz moją załogę.
Niestety przeważnie nie dostaję nawet odpowiedzi.

Dwa lata temu startowałem w Albańskiej wersji. Z ledwością ostatniego dnia dozbieraliśmy do pełnej akceptowalnej wtedy kwoty wynoszącej 2022 zł.
I pisząc szczerze wolę rozłożyć Poloneza na czynniki pierwsze składając go z zamkniętymi oczami niż znów pisać pierdyliard maili na które w 97% nikt nie odpisuje. Pomijając maile, pisałem również na messangerze, dzwoniłem do okolicznych firm. Ostatecznie głównie nasi ulubieni twórcy z sieci się dorzucali.

W tym roku podejdę do tego na pełnej wyjebce.
Proste pytanie, chcesz umieścić logo na naszym aucie?
Moje produkowanie się jest bez sensu. Może ten ktoś widząc wiadomość zainteresowany zacznie drążyć temat i go to bardziej zaciekawi niż mała ściana tekstu którą poprzednio wysyłałem (przeważnie maile miały mniej niż połowę tego wpisu)

#zalesie #zlombol #jedziemyzpomoca #polonez #podroze #wakacje #zbiorka
  • 6
  • Odpowiedz
@Hicur ... Mając poloneza w takim stanie że bez problemu mógłbym jechać to znaczy że byłbym w takiej sytuacji finansowej że spokojnie sam bym sobie opłacił TE 3000:)
  • Odpowiedz
@Hicur: a złombol nie ma jakiegoś forum, grupki z poradami w tym temacie? Od razu w pierwszym mailu pisz co to i wstaw fotki aut z reklamami ich konkurencji. Albo pójdź osobiście. Często ci sponsorzy to nonejmy, pewnie jakies firmy po znajomych i rodzinie
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.