Wpis z mikrobloga

@aarahon: Wleciałeś na czarno za porównanie do psa. Zesrałeś się niesamowicie i szukasz wsparcia. Nie przyparłeś mnie do muru a Twój wpis przypomina szczujnie PiSu. Żałosne.
kidi1 - @aarahon: Wleciałeś na czarno za porównanie do psa. Zesrałeś się niesamowicie...

źródło: nnnnn

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Wleciałeś na czarno za porównanie do psa.


@kidi1: więc, kogo porównałem do psa? Przyszedłeś tutaj znów kłamać? Inaczej nie potrafisz?
  • Odpowiedz
  • 0
Mnie. Chyba, że nie do mnie pisałeś.


@kidi1: W żadnym swoim komentarzu nie porównałem Cię do psa. Przykro mi że ciągle kłamiesz. Co jeszcze wymyślisz? W jakie absurdalne kłamstwa jeszcze zabrniesz? xD
  • Odpowiedz
@aarahon: Widzę, że robienie kobiety lekkich obyczajów z logiki masz wyjęte prosto z metod Pisu. Tak porównałem Cię do typowego pisowca. Udajesz, że nie widzisz co napisałeś? "To nie moja ręka" Czy może zapomniałeś na potrzeby tej chwili jak się posługiwać językiem polskim?
kidi1 - @aarahon: Widzę, że robienie kobiety lekkich obyczajów z logiki masz wyjęte p...

źródło: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: na tym screenie nie ma porównania do psa. Jedyne zdanie gdzie pada słowo "pies" to proste pytanie a nie porównanie. W związku z tym ponawiam wcześniejsze pytania:

Co jeszcze wymyślisz? W jakie absurdalne kłamstwa jeszcze zabrniesz?
  • Odpowiedz
  • 0
Przed słowem "pies" jest słowo "jak" i odnosi się do mnie.


@kidi1: co nie oznacza że jest to porównanie tylko pytanie. W związku z tym ponawiam wcześniejsze pytania:

Co jeszcze wymyślisz? W jakie absurdalne kłamstwa jeszcze zabrniesz?
  • Odpowiedz
  • 0
Jest to porównanie w formie pytania.


@kidi1: nie, jest to pytanie. Porównaniem może zostać tylko w momencie gdy odpowiedź na to pytanie jest twierdząca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Myślenie życzeniowe ma się dobrze.


@kidi1: nie wiem, nie analizuję tego.

Zacytuj swoje dzieło zdemaskowania kłamcy.


@kidi1: znów wymyślasz, nie zrobiłem żadnego "dzieła zdemaskowania kłamcy" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: masz problem z pisaniem czy formułowaniem pytań? Demaskuję kłamców, na przykład ciebie - wskazując ich zakłamanie. Na przykład takim wpisem jak ten.
  • Odpowiedz
  • 0
Zacytuj swoje demaskowanie kłamcy. Czemu się denerwujesz?


@kidi1: nie mogę zacytować swojego demaskowania kłamcy. Czemu wmawiasz mi iż się denerwuję? Oprócz kłamstw próbujesz stosować manipulację?
  • Odpowiedz