Wpis z mikrobloga

"Nie załatwię Ci tej pracy za 500K miesięcznie bo jesteś mężem mojej siostry i to będzie źle wyglądać przed wyborcami. Jak bardzo chcesz to startuj w tym konkursie, który się odbędzie na to stanowisko, ale nie licz na wygraną bo jesteś moim szwagrem i sam wiesz jak to będzie wyglądało jak wygrasz."

Nie powiedział i nigdy nie powie żaden polityk z byłego i obecnego rządu. Myślicie, że kolesiostwo i nepotyzm właśnie się skończyło? Zawsze było i będzie. Zawsze stołki się obsadza swoimi. Nawet w samorządach miejskich.
Fantazja i myślenie życzeniowe.
#polityka #takaprawda
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: Nie obliczałem - napisałem że tak myślę. Myślenie życzeniowe polega na tym że ma się na coś nadzieję niepodpartą żadnymi przesłankami. Do myślenia że nie będzie takiego nepotyzmu w KO natomiast wskazuje to że nie było tego za poprzednich ich rządów.
  • Odpowiedz
@kidi1: Bo niejaki Nowak poleciał za jakiś durny zegarek, który nawet nie musiał być lewy, podczas gdy nie wiedzieliśmy nawet że ktoś komuś w Instytucie Dój Republikę zapłacił 40k za 4 kartki A4 XD

Serio, ja rozumiem, że można nie lubić PO/KO, ja sam ich uważałem za dość miernych politkerów, ale ten symetryzm jest już nudny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wszebor: Czekałem na słowo symetryzm. Szybko poszło.
Tak, jestem symetrystą bo wiem, ba czym polega bycie politykiem i po co tam się ludzie pchają. Nie bujam w obłokach z marzeniami o uczciwych politykach.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Poza tym jeśli myślisz, że teraz ktoś kogoś za to rozliczy to mam y kolejny piękny przykład myślenia życzeniowego. Za to nigdy nikt nikogo nie rozliczał.
  • Odpowiedz
@kidi1: No dobra, to nie bujaj, tylko załóż że niektórzy są jednak uczciwsi.

Albo że są nieuczciwi politycy i PiS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo też przedstaw POwskie wały chociaż podobne w skali.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wszebor: Co ty piszesz o skali wałków? Nie widzisz w jakiej ludzie tu są euforii reagując na zmianę rządu? Nie widzisz, że oni sami sobie więcej obiecują niż nowy rząd im obiecuje? Co najmniej jakby mesjasz zszedł z niebios i uzdrowił obyczaje polityczne w naszym kraju. Nie widzisz tego? Wszystko co złe nagle samo zniknie bo rząd się zmienił. Tymczasem dalej będzie obsadzanie stołków swoimi bo tak robią wszystkie rządy
  • Odpowiedz
Tymczasem dalej będzie obsadzanie stołków swoimi bo tak robią wszystkie rządy od zarania dziejów i nadal tak będą robić.


@kidi1: Jak ja nienawidzę takiego dziadowskiego pierdzenia xD

Nie, to nie jest to samo co PiS i szczerze to nawet rządy SLD były kilkakrotnie mniej skorumpowane niż PiS.
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny: Jprdle. Tak, uważam, że porażka pis to coś wspaniałego, cieszę się i głosowałem przeciwko nim. Piszę o tym, że nadal będzie obsadzanie stołków swoimi ludźmi. Nie mierzę teraz kto jest bardziej skorumpowany tylko informuję tych co sobie wmówili, że obsadzania stołków nie będzie, że obsadzanie będzie i zawsze było. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Piszę o tym, że nadal będzie obsadzanie stołków swoimi ludźmi.


@kidi1: Nie, nie będzie. W sensie może się zdarzyć nepotyzm, to prawda, szczególnie, że mamy w rządzie dziadów z PSL. Ale nigdy już nie wróci taka skala, jak za PiSu.
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny: Jak to ustaliłeś? Wróżkę zapytałeś? Czy po prostu sobie to wmawiasz bo chcesz żeby tak było?
Czyli taka sytuacja jak napisałem w poście jest możliwa?
  • Odpowiedz
Jak to ustaliłeś? Wróżkę zapytałeś?


@kidi1: Taka jest moja opinia po prostu.

Musiałaby się dobrać do rządzenia kolejna taka ekipa jak PiS, coś na kształt Konfederacji, z marzeniami jak Orban. A tego nie będzie w polskiej polityce przynajmniej przez 8 lat
  • Odpowiedz