Wpis z mikrobloga

#tojestmultikonto #mydlarstwo #rozowepasi #mirabelkipolecajo

Jeszcze świeże, mydło kokosowe z dodatkiem zmielonych (całych), suszonych pędów lawendy (z listkami i kwiatostanami), z dodatkiem bukszpanu, bluszczu, tymianku, mięty pieprzowej, siemienia lnianego i siemienia konopnego zmieszane z mydłem kokosowym z dodatkiem oliwy z oliwek zmieszanego z suszonymi koszyczkami rumianku z dodatkiem szałwii i mięty pieprzowej.
tojestmultikonto - #tojestmultikonto #mydlarstwo #rozowepasi #mirabelkipolecajo

Jesz...

źródło: 20240106_065053

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@upodlator: Normalnie, moczysz dłonie i/lub mydło w wodzie i je zmydlasz, przy okazji uwalnia się zapach i drobno zmielone rośliny, także oprócz mydła masz pełno małych ciemnych kropeczek i paseczków, które działają jak łagodny peeling.
Do mydła na koniec (w trakcie mieszania mydeł) dodałem jeszcze trochę soli kamiennej, także skóra twarzy jak się obliżesz po kąpieli może być lekko słona, mydło ma bardzo dużo gliceryny, w przeciwieństwie do mydła ze sklepu
  • Odpowiedz
@tojestmultikonto moja różowa, która robi od lat mydła mówi, że to gówno a nie mydło xD randomowe zmieszane rzeczy, spleśnieje zanim wyschnie. W ogóle robisz to na ługu? Czy jakieś gówno bazy mydlane? XD
  • Odpowiedz