Wpis z mikrobloga

Po pierwszej i jedynej interakcji z żukowską po paru godzinach dostałem bloka na twiterze za takie pytanie XDDDDD

"Co uważasz o ksenofobicznym, rasistowskim, nacionalistycznym i nazistowskim izraelu popełniającym liczne masowe ludobójstwa w strefie Gazy i liczne zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości?"

Straszne płatki śniegu są na lewicy, jak ja widze jakie komy pełne jadu są od początków powstawania kont Korwina na różnych socjalmediach i te osoby co go regularnie atakują już przez wiele lat ani bany nie dostają i Korwina to nie rusza to pokazuje duży kontrast między prawakami, a lewackimi płatkami śniegu XD
#konfederacja #neuropa #lewica #razem #4konserwy #bekazlewactwa #bekazlewakow #korwin #polityka
  • 5
  • 1
@Schizotypoidal: wiem, że w swoim środowisku lewaków jest #!$%@? za wspieranie izreala i usprawiedliwanie jego ludobójstw tak więc na jej prowokacje do kogoś już nie sprawdzę do kogo odpowiedziałem też mało merytoryczną prowokacją i też po to aby przypomnieć jej środowisku, który będzie to czytało dlaczego ją jebią.