Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki POMOCY!

Za równe 2 tygodnie mam ślub (z intercyzą hehe) i z każdym dniem odczuwam coraz większy stres. Odnoszę wrażenie że nabawiłem się nerwicy na tym punkcie. Przeraża mnie wizja stania na środku, w centrum uwagi przez kilka godzin :s na samą myśl ze stresu zbiera mi się na mdłości… coś strasznego, bo tak naprawdę w głębi duszy się cieszę ale moja fobia społeczna daje się we znaki.

Gdzie szukać pomocy? Psycholog, psychiatra? Co robic??

Pytam naprawdę poważnie… Biegam, uprawiam aktywność fizyczną ale na niewiele się to zdaje. :/ Zapytać specjalistę o jakieś leki przeciwwymiotne lub na uspokojenie?

#pytanie #pytaniedoeksperta #psycholog #psychiatra #nerwica #fobiaspoleczna #pomocy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): to nie ty bedziesz w centrum uwagi tylko twoja zona xdd
A zresztą przecież będziesz między ludzmi ktorych znasz, to czemu fobia spoleczna? Oni wszyscy będą się sobą przejmować, ich ciuszkami, fryzurkami, zeby dobrze na kamerze wyjść xD i po prostu bedą się wzruszać
To nie egzamin xD

  • Odpowiedz
@mirko_anonim posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz