Wpis z mikrobloga

Ok pogadajmy o modach do Gothica 2. Ostro się w nie wkręciłem i ciągle mi mało xd. Oczywiście Archolos ograny, ponadto weszło też Dirty Swamp (naprawdę zajebiste!), Gladiator (Nawet ujdzie) i jeszcze Cienie Przeszłości (fajne, tylko krótkie). Nie dałem sobie rady z Odyssey przez żmudny grind i fakt, że spieprzyłem sobie postać (magia w tej grze na początku ssie!) i wolę się trzymać z dala od Returninga. Chciałem sobie pograć w Legend of Ahssun, ale no twórcy tak mieli gdzieś optymalizację, że zapisywanie zajmuje z 20 sekund a ilość klatek to jakieś ostre nieporozumienie. Ma ktoś jakieś dobre mody do Gothica, przede wszystkim takie większe z kompletną konwersją a nie, że standardowy gothic 2 z paroma dodatkowymi zadaniami?

#gothic #gothic2 #odyseja #mody #modyfikacja #kronikimyrtany #dirtyswamp #cienieprzeszlosci
  • 11
  • Odpowiedz
@Kagernak: dark saga ktoś kiedyś mi napisał, ciągle nie sprawdziłem, poza tym warto lhivera atariara nostalig edition edycję rozszerzoną obóz quentina to chyba jednak g1 przebudzenie to drugie przenoszące g1 na silnik g2.
Mam zainstalowane jeszcze varum edition czy coś takiego ale nie miałem czasu zagrać więc nie pamiętam o czym był.
  • Odpowiedz
@Kagernak: Jeśli jesteś gotowy na nowe doświadczenia to możesz sprawdzić Tenebris. Niestety nie mam pojęcia czym ten mod tak na prawde jest, to niezbadana przestrzeń. Słyszałem jedynie że nie wszyscy wracają stamtąd zdrowi na umyśle. Jeżeli podejmiesz się tego wyzwania koniecznie podziel się z nami wiedzą i wrażeniami.
  • Odpowiedz
@Kagernak: To ja trochę w temacie Returninga - nie jest taki zły ( ͡º ͜ʖ͡º) w porównaniu do starych wersji nie jest tak łatwo zepsuć sobie grę. Poziom trudności również można ustawić i można grać łatwo i przyjemnie. Moje ostatnie podejście (bieganie w tempie x3) zajęło mi ok 40h czasu rzeczywistego.
  • Odpowiedz