Wpis z mikrobloga

A może któryś z Mirków skusiłby się na trochę sprzętu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam na sprzedaż body i obiektywy, Nikon D5300 z przebiegiem 14000 fotek i dwa szkła, 35mm i 85mm, 35mm nie ma pudełka a cała reszta w kartonach, do body dorzucam gratis kartę pamięci Samsung Pro 16GB, obiektywy mają założone filtry UV, body puszczę za 1200ziko, 35mm 600ziko, 85mm 1200ziko, meet w Poznaniu lub wysyłka, jak ktoś weźmie wszystko to coś opuszczę ( ͡ ͜ʖ ͡) #fotografia #nikon #sprzedam #hobby #poznan
maikeleleq - A może któryś z Mirków skusiłby się na trochę sprzętu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
@maikeleleq: Jakbyś się odezwał z 5-6 lat temu, to może i miałoby to sens. Niestety, ale aktualnie bezlusterkowce już dawno lustra przerosły i ten Nikon to średnio opłacalny zakup, taki mało przyszłościowy system. Ale przypomniałeś mi lata młodości, bo zaczynałem swoją przygodę od 3100 ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam.
@kolejne_juz_konto dobre bezlustro to koszt w okolicach 4000zł, do tego obiektyw kolejne 2000zł, a do nauki D5300 to bardzo fajna sprawa, za 1800zł masz zestaw którym możesz już wykonywać pierwsze zlecenia na imprezach okolicznościowych ;)
pierwsze zlecenia na imprezach okolicznościowych ;)


@maikeleleq: No raczej nie, potrzebne byłoby mi jeszcze "szersze" szkło bo ta 35 na aps-c ma jakieś 55-56mm, trochę sporo jak na "reportażówkę", brakuje trochę szerokiego kąta a często się przydaje przy imprezach. A co do nauki, lepiej już kupić jakiś tani bezlusterkowiec np. ze stajni Sony (też aps-c). Mam akurat porównanie, bo miałem też A7 i fociło mi się o niebo lepiej, zwłaszcza mniejsza
D5300


@maikeleleq: z perspektywy wejścia w fotografie za 1200zł już można kupić dobre bezlustro nie FF ale się da, i z tej perspektywy to słaba oferta (np Fujifilm xt1 chodzą za 1200-1600). Ludzie raczej polują na FF DLSR(np. d700), a nie APSC. Ale dla kogoś kto lubi Nikona i chce upgrade z d3xxx to spoko oferta bo puszki chodzą jakieś 200zł drożej. Porada dla ciebie sprzedaj wszystko z osobna.
Bez wizjera? Do zdjęć to trochę męczarnia.


@mmtt: Kwestia przyzwyczajenia, jak robiłem fotki lustrem to często z niego korzystałem, z kolei na bezlusterkowcu już bywało różnie. Wybacz, ale mnie nie przekonuje wizjer elektroniczny i jak mam wybór, to już wolę bez.