Wpis z mikrobloga

Niebiescy:
- "nie toleruję twojego płaczu, bo to tylko i wyłącznie manipulowanie moimi emocjami i wzbudzanie litości a nie szczery płacz, wiem to bo tak uważam i zdania nie zmienię i masz nie płakać przy mnie w trakcie kłótni bo będę dla ciebie jeszcze bardziej chamski. I nie wmawiaj mi, że nie robisz tego celowo i z premedytacją bo ja wiem lepiej jak to działa, miałem przed tobą kilka kobiet więc nie jesteś wyjątkiem. Mam nadzieję że dotarło a jak nie to droga wolna"

Też niebiescy:
- "chlip chlip, miałem gorszy dzień i rozpłakałem się przy mojej różowej, a ona mi powiedziała tylko, że mam się wziąć w garść bo jestem facetem i mam przestać się mazać. Było mi bardzo przykro bo liczyłem na jej wsparcie i ciepłe słowo więc do końca dnia nie odzywaliśmy się do siebie. Następnego dnia była chlodna i stwierdziła, że boli ją głowa i nici z seksu. To chyba koniec."

Niebiescy to mistrzowie podwójnych standardów i hipokryzji, gdzie za takie traktowanie sami są sobie winni. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #hipokryzja #podwojnestandardy #depresja #emocje
  • 15
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Osoba, ktora pochodzi z rodziny gdzie nie okazuje sie milosci i jest niedorozwinieta emocjonalnie nie potrafi radzic sobie z placzem innych. Czesto takie osoby jak plakaly w dziecinstwie dostawaly #!$%@?. To jest reakcja, ktorej sie nauczyly. Smutek/placz innej osoby wywoluje ogromny dyskomfort, ktorego nie potrafia nazwac. Reaguja tak jak ich nauczono.

W tym samym czasie taka osoba caly czas pragnie milosci, ktorej nie doswiaczyla za czasow dziecinstwa.

Wiec to nie
  • Odpowiedz
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: dlatego dostają drugi raz po doopie bo traktują swoje partnerki tak jak sami byli kiedyś traktowani w analogicznej sytuacji

Potem zdziwienie że kobieta nie współczuje mu i nie wspiera go, tylko mu jeszcze dogryza

Mógł ją traktować inaczej to by ona traktowała go inaczej, sam jest sobie winien
  • Odpowiedz