Wpis z mikrobloga

@WezelGordyjski to był tak zwany hołd Kaczyński( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Te gnidy nie mają godności więc zrobią wszystko żeby dalej być w strukturach , nikogo to nawet nie obrzydza i żyją sobie tak spokojnie.A w takich stanach to nawet i luksowo bo mało kto wiedział co oni za jedni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Dorzuć do tego, że w wyniku Covida śluby były obostrzane, ale akurat w tym okresie nie tak bardzo i decyzja o ponownym natychmiastowym zaostrzeniu była dopiero 1-2 tygodnie później. Wiem bo sam miałem ślub wtedy co Kurski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 13
@WezelGordyjski: 4. On i jemu podobni z TVP, fundacji i spółek są ustawieni do końca życia. Zwolnienia powodują tylko ból dupy wśród gawiedzi. Oni wygrali w życie.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: kurski to inteligentny chłop, ale przeokrutna menda. Wewnętrznie musiał czuć żenadę tej sytuacji. Mam nadzieję, że codziennie przed zaśnięciem czuje to uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: typowo mafina zabawa. Im więcej poswiecasz dla czegoś tym bardziej mechanizm racjonalizacji mówi ci ze to jest bardzo istotne i cenne. Działa w gangsterce, wojsku i korporacjach. To nie jest tak ze on nie czuje tej żenady, oczywiście ze czuje. Pewnie nawet karakan zdaje sobie podświadomie sprawę co robi, ale czuje ze wymusza tym uległość a widać ze bardzo lubi władzę nad ludźmi.
  • Odpowiedz
to był tak zwany hołd Kaczyński( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@WezelGordyjski: Aż dziw bierze, że nie odkopali Lecha, aby skorzystał z przysługującego mu prawa pierwszej nocy.
  • Odpowiedz