Wpis z mikrobloga

#garmin

Hej, mam pytania dotyczące Garmina Forerunner 965:

1. Chciałbym kupić ładny i porządny pasek parciany/nylonowy z rzepem. Oryginalny silikonowy mi nie leży. Ma ktoś może jakiś pasek do polecenia? Coś sprawdzonego? Czy na przykład taki quickfit będzie pasował (https://allegro.pl/oferta/pasek-opaska-quickfit-do-garmin-forerunner-965-955-14143052792) ? Forerunner oryginalnie nie ma tej opcji ale w ogłoszeniach często wymieniają go jako kompatybilny.

2. Szukam od pewnego czasu tarczy, która pokazuje na polu głownym przebieg pulsu, czy ktoś może widział takie cudo w apce?

3. Czy jest gdzieś opcja aby ekran wszedł w tryb oszczędzania baterii i podczas braku ruchu ręką pokazywał tylko godzinę? Widzę, że każda tarcza ma swój tryb "eko" ale w większości są jednak przeładowane i widać spore zużycie baterii (mam wrażenie, że prawie dwa razy szybciej schodzi.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nokio tarcze to zobacz czy SHN są kompatybilne, jak chcesz to używasz wersji darmowej gdzie masz ograniczone możliwości personalizacji, jak chcesz to płacisz kilka dolców przez PP i możesz zmieniać prawie wszystko. Wykres pulsu też da się ustawić, ale chyba tylko z określonego czasu, nie pamiętam dokładnie jak to działało, bo obecnie nie wyświetlam pulsu u siebie.
  • Odpowiedz
@nokio: ad. 1 jako posiadacz 955 uzywam nylonowych paskow, ale bez quickfit.
Normalna prosty pasek, ktory ubierasz jako petle. To co pokazales to standardowa chinszczyzna i jakos nie mam zaufania do tego systemu mocowania.

Ludzie polecaja paski yooside, wpisz.w.google fraze 'yooside nylon belt' i dostaniesz wyniki z polskiego amazonu.
Ja uzywam kupionego na ali paska za 10zl, wzialem pare na probe i od roku pierwszy sie nie chce #!$%@? (
  • Odpowiedz
  • 1
@nokio od 4 lat używałem najtańszych chińskich za paręnaście zł :) pierwszy ponad 3lata. Obleciał vivoactive 4, potem fenix 6x pro i trochę Enduro 2. Zaczęły się odklejać rzepy więc poszedł w odstawkę i teraz jest kolejny + jeszcze dwa na zapas ale w tym tempie to nie wiem kiedy użyję :)

Tak czy siak ostatni zegarek za grubą kasę a pasek tanizna ale ja tam jestem zadowolony, nigdy mi nie
  • Odpowiedz