Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: Przypomnij mi czy rok temu goście Republiki proponowali abyśmy zamykali uchodźców w Auschwitz i wszczepiali im czipy? Bo istotą sprawy jest reakcja na słowa które padły na antenie i nie zostały skontrowane, a nie "zmiana trendu". Trend się zmienił dwa miesiące temu. Zarzucanie im że nagle telewizja przestała się im podobać bez wymienienia tego powodu to manipulacja i nie wiem czy sam ją sobie zrobiłeś czy ktoś tobie.
Przypomnij mi czy rok temu goście Republiki proponowali abyśmy zamykali uchodźców w Auschwitz i wszczepiali im czipy?


@KubaGrom: z tego co widzialem to nie robili tego nawet obecnie, no ale co tam sie bedziemy bawic w calosc wypowiedzi.
Skoro trend sie zmienil 2 miesiace temu, to czemu tyle czekali z wycofaniem reklam?
Czy dwa miesiące temu goście Republiki porównywali sprowadzanie imigrantów do zwożenia odpadów ?


@KubaGrom: raczej oskarzyli ze tak beda traktowac ich niemcy i przy okazji nas. Drugi raz zobaczyles dwa zakazane slowa obok siebie i reagujesz jak zaprogramowano.

No wiec czy dwa miesiace temu tv republika nie byla pisowska szczujnia pw. sakiewicza? byla tak jak i teraz, i tak szczerze mowiac to cholera wie co tam gadali bo nikt ich nie
@GrzegorzPorada: Chorągiewka powiadasz? To jak nazwać Republikę i Sakiewicza w takim razie? Sprzedawczyk? XD
@yhbgrobdoivbvwamsv: Czytać nie nauczyli ze zrozumieniem czy celowo robisz z siebie błazna? Czas antenowy szedł w pakiecie i nawet nie musieli wiedzieć że są puszczani gdzieś tam u jakiegoś grubasa czy kremlowskich, bo na papierze z Polsatu była informacja najprawdopodobniej że tyle i tyle czasu antenowego w stacjach informacyjnych było.