Wpis z mikrobloga

Nie mogli stworzyć swojego wymiaru sprawiedliwości bo nie mieli większości konstytucyjnej, to wprowadzili taki chaos w obecnie obowiązującym żeby żadnemu z pisowskich przestępców włos z głowy nie spadł.
Zero odpowiedzialności za państwo, byleby tylko móc bezkarnie niszczyć przeciwników politycznych i doić publiczne finanse.
Nawet szkoda śliny żeby na nich splunąć.

#bekazpisu #kaminski #wasik #sejm #polityka
Jabby - Nie mogli stworzyć swojego wymiaru sprawiedliwości bo nie mieli większości ko...

źródło: 1000023447

Pobierz
  • 14
tylko że wykop gotuje się z nerwów, że czteroletnia kadencja nie jest załatwiona w dwa tygodnie, co zrobisz ¯\(ツ)/¯


@MechanicznyTurek: ja się gotuje, bo nie zgadzam się z ich metodami. Każdy, dosłownie każdy powiązany z PiS - włącznie z tym pseudo prezydentem powinien zostać natychmiast aresztowany. Potem szybki sąd, który by orzekał czy ten egzemplarz jest winny, czy nie. Jak winny to na 25lat do dziury.

Inaczej się tego rozwiązać nie
@olo1917: bo to jest bydlo rozplodowe do produkcji pkb. Jak kiedyś zrozumiesz jaki jest twój interes życiowy (nie zdążysz bo za chwile maszynka do mieska pod Krotoszynem) to będziesz wiedział dlaczego pis po i reszta jest zagrożeniem dla twojego zycia. Już 1 dnia po wyborach pl2050 #!$%@? swoich wyborców na dobrowolny zus. Wyborcy ofc nie podumali ze psl to tak zawsze jak chorągiewka, a ten drugi to tvn. Nikomu sie już
@olo1917 jakie efekty? Zmiana wajchy po prostu i wstawiamy swoich. Pis też robił komisje, straszył PO I tuska za to złodziejskie rządzenie ileś lat temu i też nic z tego nie wynikało ( ͡º ͜ʖ͡º) Kolejna pokazówka jak co zmianę rządów. Serio dajecie się nabrać?
@Jabby: w całej tej historii jest jedno światełko w tunelu - PO ma policję. Po prostu wyślą tam kilku kolesi, żeby go wzięli za mordę i odstawili do celi.
Nie mogli stworzyć swojego wymiaru sprawiedliwości bo nie mieli większości konstytucyjnej, to wprowadzili taki chaos w obecnie obowiązującym żeby żadnemu z pisowskich przestępców włos z głowy nie spadł.


@Jabby: Czekałem 8 lat, więc nawet jeśli będę musiał czekać jeszcze 15 miesięcy aż adrianek spadnie z rowerka, to myślę, że dam radę. Później nowy prezydent, szybko się wprowadzi ustawy i wymiecie kogo trzeba. Kto wie, może za 4 lata będzie to 276